Děčín – Bílina 7:4 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.) | Trutnov – Nová Paka 2:3 (po pr.)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 2:4 (kon.) | Šumperk – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Opava 1:3 (kon.)
Klatovy – David Servis 3:0 (kon.) | Kobra – Písek 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 3:7 (kon.)
Příbram – Tábor 3:6 (kon.)
HC Baník Příbram
3:6 (1:2, 1:1, 1:3)
HC Tábor
Středa 16.10.2019, 18:30 • Zimní stadion Příbram, Příbram • 2. liga skupina Střed (ČR) • 9. kolo

Hokejisté Příbrami v nádherném zápase bohatém na góly podlehli vedoucímu Táboru. Josef Saňa sice krátce po druhé přestávce vyrovnal na 3:3, jenže zbytek utkání patřil hostům, v jejichž dresu se prosadili Tomáš Hajič a dvakrát po samostatném úniku Lukáš Prášek. Tábor domácí Příbram porazil podruhé v sezóně. Konečný výsledek. HC Příbram 3 Hockey Club Tábor 6. (20:44:31)

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:19
    Tábor právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ PRÁŠEK se podruhé během pár okamžiků řítil sám na bránu a opět nezaváhal, když v oslabení zasunul puk mezi betony Jakuba Čecha za brankovou čáru! Bylo to s velkou klikou, ale je z toho jeho druhý gól v zápase. Bez asistence.

57:37
    Jan Bárta byl vyloučen na dvě minuty za hákování, zatímco Ondřej Šulek dostal deset minut za nesportovní chování.

57:04
    LUKÁŠ PRÁŠEK na levém křídle vybojoval puk a v závěru samostatného úniku ho zatáhl ke vzdálenější pravé tyči, kde poté zamířil z úhlu pod horní tyč! Bez asistence.

55:39
    Ondřej Panna na levém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil v náručí Dominika Šorfa. Pískalo se ovšem postavení mimo hru, takže i kdyby kotouč skončil v síti, branka Příbrami by neplatila.

54:35
    Milan Dančišin na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které se rozhodl zakončit sám, a střelou zápěstím orazítkoval přední tyč příbramské brány! Mohlo být rozhodnuto!

54:11
    Rozehrávající Dominik Šorf namazal puk na hůl jednoho z hráčů Příbrami, jenže domácí zastavilo těsné postavení mimo hru.

53:31
    Dominik Šorf dobře zasáhl vyrážečkou proti střele domácích z pravého kruhu a hosté poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

53:21
    Vyloučený Ondřej Panna je zpět na ledové ploše a Příbram má necelých sedm minut na to, aby dokázala vyrovnat.

52:51
    Kamil Černý na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela byla v mezikruží příbramskou obranou zablokována.

51:21
    Ondřej Panna zbytečně fauloval na pravé straně útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování. To je velký problém.

51:17
    Táboru se nepodařilo přesně rozehrát a kotouč zamířil podél trestných lavic na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

50:16
    Příbram dostala Tábor pod obrovský tlak a před bránou vznikl velký závar, Dominik Šorf ovšem zůstal nepřekonán!

49:04
    Marcel Hlaváček vystřelil z prostoru mezikruží, jeho střela zápěstím ale mezi dvěma protihráči na bránu neprošla.

48:16
    Tadeáš Pejchal fauloval na pravé straně obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení. Drobná potyčka bez odezvy.

47:16
    Jakub Čech sice vyrazil střelu Radka Seidla z vrcholu levého kruhu pravým betonem, z úhlu ho ale poté překonal dorážející TOMÁŠ HAJIČ! Tábor si vzal ztracené vedení rychle zpět! Asistence: Radek Seidl.

46:45
    Příbram právě vstřelila branku!
    JOSEF SAŇA nádherně vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem vymetla levý horní roh brány! Příbram rychle využila přesilovou hru a po nádherném gólu je konečně vyrovnáno! Asistence: Jan Tlačil a Marcel Hlaváček.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Rohlík (Šinágl, Straka), 40. Brzák (Káník, Josefus), 47. Saňa (Tlačil, Hlaváček) – 7. Heřman (Dančišin, Skočovský), 17. Šulek (Jan Bárta, Seidl), 39. Havelka (Hajič, Seidl), 48. Hajič (Seidl), 58. Prášek, 59. Prášek

HC Baník Příbram: Čech (Mičán) – Holý, Hlaváček, Saňa, Mašek, Straka, T. Rittig, J. Rittig – Brzák, Pejsar (A), Svoboda – Josefus (A), Chlouba, Šinágl (C) – Rohlík, Tlačil, Kolouch – Panna, Káník, Jindra – Kuluris. Hlavní trenér: Jan Tlačil.
    HC Tábor: Šorf (Novák) – Černý (A), Radoš, Skočovský, Havelka, Pechánek, Hajič, Havran – Matějka, Zayml, Prášek – Jan Bárta, Březina, Heřman (C) – Dančišin, Kadilák, Jiří Bárta – Šulek, Seidl, Pejchal. Hlavní trenér: Arpád Györi.

Rozhodčí: Michal Škrobák. Čároví: Marek Kučera, Sebastien Hradil