Děčín – Bílina 7:4 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.) | Trutnov – Nová Paka 2:3 (po pr.)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 2:4 (kon.) | Šumperk – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Opava 1:3 (kon.)
Klatovy – David Servis 3:0 (kon.) | Kobra – Písek 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 3:7 (kon.)
Příbram – Tábor 3:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 16.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 10. kolo

48:32
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Daniel Vachutka si jede odpykat dvě minuty za podrážení.

46:43
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Wasserbauer – 2 min., hákování).

37:53
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Jaroš – 2 min., pozdní dohrání).

34:29
    Uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách. Adam Spálovský dostává dvě minuty za hákování.

33:38
    Také hosté si vyzkouší přesilovou hru pět na tři. Nyní si jede odpykat dvě minuty Tomáš Sedlák za podrážení.

31:58
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., podrážení).

29:42
    Šumperk ve svém tlaku pokračuje a nyní si zahraje přesilovou hru. Aleš Heinrich dostává dvě minuty za držení protihráče.

23:42
    Žďár jde do tří. Martin Lojek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

23:07
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Spálovský – 2 min., podrážení).

19:49
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Chujac – 2 min., podrážení).

04:55
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

00:22
    Šumperk si hned z úvodu zápasu zahraje přesilovou hru. Martin Pleva (ZNS) si jede odsedět dvě minuty za podrážení.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 25. Drtil (Milfait), 28. Vachutka (Sedlák) – 9. Heinrich (Gregar), 14. Adam (Hort), 58. Medek (Gregar), 60. Adam (Čermák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Sedlák, Drtil, Chujac, Kabelka, Řezáč, Haloda M., Plhal – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Pokorný – Scheuter, Antonov, Hroch – Urban, Muller, Haluza – Šíp
    SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Rulf) – Spálovský, Wasserbauer, Lojek, Pleva, Koželuh, Hort – Kadleček, Adam, Knap, Heinrich, Kovářů, Medek, Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmuller, Prokš, Bureš, Čermák

Rozhodčí: Dufka – Novotný, Pippal