Havířov – Chomutov 2:3 (kon.) | Sokolov – Přerov 4:3 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Motor ČB 0:5 (kon.)
Kadaň – Slavia 2:5 (kon.) | Vsetín – Litoměřice 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:4 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 5:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 19.10.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 15. kolo

59:40
    Ještě se bude vylučovat, za hrubost míří na trestnou lavici Jan Strejček.

56:46
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání obdržel Peter Jánský.

53:01
    Nyní už se však vylučuje, dvě minuty za podrážení pro litoměřického Miroslava Kuklu.

46:40
    S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Litoměřice si zahrají přesilovou hru, sice na trestnou lavici putuje jejich hráč Vojtěch Kropáček za sekání, ale za Vsetín jdou za katr hned dva borci. Radim Kucharczyk za hrubost a Michal Hryciow rovněž. Hraje se v pěti proti čtyřem.

37:03
    Litoměřice si zahrají speciální přesilovku ve čtyrech proti třem. Dvě minuty za sekání obdržel Martin Procházka.

35:17
    Další vzájemné vyloučení. Za Vsetín Jiří Drtina – sekání, stejný verdikt obdržel také Daniel Voženílek. Znovu budeme svědky ve čtyrech.

30:37
    S kotoučem se nyní zpoza branky vymotal Voženílek, jeho střelu Bláha vyrazil a kotouč se nacházel hned vedle vsetínského brankáře, za pomocí svých obránců jej ukryl pod svým tělem, ale strhla se mela mezi Jeřábkem a Jíchou, oba borci už sedí na trestné lavici. Jícha za sekání proti Bláhovi a Jeřábek za hrubost proti Jíchovi.

22:54
    Litoměřice jsou nyní aktivní a získávají další přesilovou hru. Dvě minuty za držení fasuje Tomáš Kudělka.

19:31
    Vsetín se bude muset v závěru první třetiny bránit, dvě minuty za podrážení fasuje znovu Ondřej Slováček.

09:29
    Nyní si přesilovou hru vyzkouší hráči hostů. Dvě minuty za podrážení nafasoval Ondřej Slováček.

04:15
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání, na trestnou lavici míří Jan Strejček za krosček.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 10. Gorčík (Pechanec), 23. Dostálek (Ondračka), 28. L. Volf (Gorčík, Pechanec), 32. Pechanec (Gorčík) – 27. Vitouch (Dajčar, Gaspar), 59. Jánský (Gaspar)

VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Hryciow, Slováček (A), Holomek, Kudělka, Jeřábek, J. Drtina, Ondračka – D. Tůma, Kucharczyk (C), Jonák – Dostálek, Rehuš, Procházka – Gorčík, L. Volf, Pechanec – Karafiát, Šilhavý, Hořanský.
    HC Stadion Litoměřice: Š. Lukeš (Sklíba) – Klejna, Marcel, Kukla (C), Strejček, Mlčák, Dajčar, Gaspar – M. Kadlec, Jícha, Voženílek – Jánský, Střondala, M. Beran – Kangas (A), Štohanzl, Korkiakoski – Vitouch, Přikryl, Kropáček.

Rozhodčí: Čech, Doležal – Štofa, Beneš