FC Košice – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.) | L. Mikuláš – Žilina B 2:1 (kon.) | KFC Komárno – Bardejov 1:0 (kon.)
B. Bystrica – Trebišov 4:0 (kon.) | Dubnica – Petržalka 3:2 (kon.)
FK Dubnica
3:2 (0:1)
FC Petržalka
sk Sobota 19.10.2019, 14:30MONACObet liga • 14. kolo

89
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Janco, prichádza Hundák.

87
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Kosorín (FC Petržalka).

86
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Horník, prichádza Gašparovič.

84
    Jancov pokus z veľkého uhla Kamenár vyráža!

82
    Dubnica dala gól!
    MATEJ VACULÍK posiela svoj tím do vedenia 3:2. Kuzma sa zbavil hráča, prihral do strany na vzdialenosť 15-tich metrov od brány, kde sa tiesnený strelou z prvej presadil spomínaný Vaculík a loptu poslal popri bezmocnom Kamenárovi.

79
    Petržalka dala gól!
    Penzum práce odviedol Almási, ktorý ešte prihral lepšie postavenému BRUNOVI ČERŇANSKÉMU na druhú stranu šestnástky, Čerňanský to urobil ideálne, trochu zaskočil Digaňu a zakončil po zemi k bližšej žrdi.

74
    Domácemu trénerovi vychádzajú striedania priam ideálne. MILADIN VUJOŠEVIĆ bol na ihrisku len niečo vyše minúty a už sa aj zapisuje do streleckej listiny. Po vysokej nakopávanej lopte išiel do súboja a kontaktu s Kamenárom, vyhral ho, lopta sa následne dokotúľala až do brány! Vracajúci sa hráč hostí ju už nedokázal zastaviť pred bránkovou čiarou.

73
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Levai, prichádza Vujošević.

72
    Veľká chyba dubnickej defenzívy, Piroska našiel Turčáka, ktorý bol osamotený v pokutovom území, ľavou nohou vykopol loptu výborný Digaňa! Chvíľu nato zakončoval Turčák aj po druhýkrát, tentokrát bránu netrafil.

70
    Piroska sa ocitol vnútri šestnástky, mal dostatok času aj priestoru na streľbu, Digaňa však predviedol výborný zákrok!

59
    Jancovi sa podarilo dostať loptu na Kuzmu, ktorý sa ocitol v tutovke pred Kamenárom, no prekopol bránu a neposiela svoj tím do vedenia!

54
    Václavov pokus na bránu musel Kamenár vyboxovať, Dubničania sú v druhom polčase ako znovuzrodení, cítia šancu otočiť zápas.

49
    Červenú kartu dostáva Kolčák (FC Petržalka).

49
    Levai dostal výbornú prihrávku, proti sebe mal už len Kolčáka, ktorý ho stiahol za dres k zemi a je vylúčený!

47
    Dubnica vyrovnáva vlastným gólom KRISTIÁNA KOLČÁKA! Veľkú zásluhu na góle má striedajúci Aurel Dávidík, ktorý najprv vypálil, jeho pokus Kamenár vyrazil pred seba, následnú Dávidíkovú dorážku si do vlastnej brány zrazil Kolčák.

46
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Čurik, prichádza Dávidík.

43
    Žltú kartu dostáva Nagy (FC Petržalka).

41
    Petržalka podnikla rýchly protiútok, Turčákovi bežal Almási, Turčák zvolil priamu strelu a Digaňa musel zasahovať.

36
    Žltú kartu dostáva Švec (FK Dubnica).

10
    Žltú kartu dostáva Kosorín (FC Petržalka).

10
    Žltú kartu dostáva Janco (FK Dubnica).

4
    V 4. minúte duelu si Dubničania strieľajú vlastný gól! Turčák centroval a strelecký pokus Szöcsa do vlastnej brány usmernil DENIS ŠVEC!

Daniela Mesíková

Branky: 47. Kolčák (vla.), 74. Vujošević, 82. Vaculík – 4. Švec (vla.), 79. Čerňanský

Karty:   10. Janco (DUB), 36. Švec (DUB) – 10. Kosorín (FCP), 43. Nagy (FCP)   87. Kosorín (FCP)   49. Kolčák (FCP)

FK Dubnica: Digaňa – Václav, Knižka, Švec, Pleva (C), Vaculík, Kuzma, Čurik, Janco, Levai, Petro
    Náhradníci: Vujošević, Dávidík, Gašpar, Hundák, Párkaň, Matúš, Kolena

FC Petržalka: Kamenár – Kosorín, Kolčák, Nemec, Horník, Nagy, Szöcs, Turčák, Čerňanský, Piroska (C), Almási
    Náhradníci: Lastovica, Ondruš, Kupec, Quinton, Oravec Krisztín, Gašparovič

Rozhodčí: Sedlák – Hrmo, Poracký