Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Washington 3:5 (kon.)
Calgary Flames
3:5 (0:0, 2:3, 1:2)
Washington Capitals
Středa 23.10.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary, AB • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné středeční vstávání! (06:00:38)

Calgary Flames vs Washington Capitals 3:5

Capitals uspěli na ledě Flames 5:3, přičemž tak zapsali čtvrtou výhru v řadě za sebou a pátou výhru z posledních šesti zápasů.

Obránce John Carlson vstřelil dva góly a stal se teprve čtvrtým bekem v historii NHL, jenž za měsíc říjen zaznamenal celkem 20 kanadských bodů.

59:44 Tobias RIEDER - 3:5

59:44
    Calgary právě vstřelilo branku!
    3:5! Necelých 16 vteřin před koncem doklepl puk za Holtbyho záda TOBIAS RIEDER. Asistence: Andrew Mangiapane, Derek Ryan.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a pochopitelně i celého utkání.
    58:15 John CARLSON - 2:5

58:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny od časoměřičů JOHN CARLSON. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.

57:58
    122 vteřin do konce třetí třetiny, důležité vhazování po Holtbyho pravé ruce. Souboj zde obstarávají Monahan a Kuzněcov, Talbot samozřejmě na střídačce.

57:58
    Nahození Giordana od modré čáry zleva, Holtby má touš ve své moci. Před námi je poslední reklamní přestávka.

57:53
    Zakázané uvolnění od Capitals, Calgary se jinak nedaří dostat do závěrečného tlaku.

56:15
    Talbot na střídačce, Flames už nyní vyzkouší hru bez brankáře.

55:20
    Čtyři minuty a 40 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po levici Talbota.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 24. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano), 37. Czarnik (Lucic, Brodie), 60. Rieder (Mangiapane, D. Ryan) – 21. Carlson (Ovečkin, Oshie), 23. Stephenson, 37. Ovečkin (Bäckström, Gudas), 53. T. Wilson (Eller, Kempný), 59. Carlson

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Rieder – Lucic, Jankowski, Frolík.
    Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Hagelin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Stephenson.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison

Diváci: 18 002