RB Lipsko – Zenit 2:1 (kon.) | Ajax – Chelsea 0:1 (kon.) | Salzburg – Neapol 2:3 (kon.)
Genk – Liverpool 1:4 (kon.) | Inter – Dortmund 2:0 (kon.) | Slavia – Barcelona 1:2 (kon.)
Benfica – Lyon 2:1 (kon.) | Lille – Valencia 1:1 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (0:1)
FK Zenit Petrohrad
Středa 23.10.2019, 18:55 • Red Bull Arena, Lipsko • Liga mistrů • Skupina G

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:58:35)

Lipsko dnes, i bez zraněného českého reprezentanta Patrika Schicka, dokázalo v nesmírně důležitém utkání porazit ruský Zenit Petrohrad, který se tady v Lipsku ujal vedení, nicméně to ve druhé půli ztratili a díky mnohem zlepšenému výkonu domácích se pak již nedokázali o body více poprat.

90+4

Zákroky brankáře Petrohradu Keržakova – 4.

Zákroky brankáře Lipska Gulácsiho – 1.

90+3
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině, Nordi Mukiele nechvátá.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Poslední minuta normální hrací doby, Lipsko zatím naprosto v klidu brání těsný náskok.

87
    Zenit s míčem u půlící čáry, hosté stále ve druhé půli marně hledají cestu k brance.

86
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Diego Demme.
    85. Matheus Cunha (RB Lipsko) přestřeluje branku z pravé strany

85
    Matheus Cunha (RB Lipsko) opět v šanci, znovu byl na hranici ofsajdu, pak naběhl za obranu, z pravé strany ale přestřeluje branku.

84
    Narážečka uvnitř šestnáctky Lipska nyní hostům nevyšla, míč vybojovali domácí.
    83. Matheus Cunha (RB Lipsko) nepřekonal Keržakova

83
    Matheus Cunha (RB Lipsko) se dostal mezi dva obránce Zenitu, naběhl před Keržakova, kterého ale nepřekonal, gólman Zenitu vytěsnil reflexivně míč mimo tři tyče.

82
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Sebastián Driussi, přichází Róbert Mak.

82
    Až nyní domácí odkopávají míč a v podstatě ho jen darují svému soupeři, Michail Keržakov (Zenit) vykopává od své branky.

81
    Lipsko se drží s míčem na své polovině, hosté se snaží napadat, ale zatím bez výrazného úspěchu.

80
    Čeká nás posledních deset minut tohoto duelu, domácí stále hájí těsné vedení, Zenit se sice snaží, ale předvádí hru, jakou předváděli domácí v první půli, tedy hrají pouze k vápnu soupeře, pak je to jedno velké nic...