PZ Kladno – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 6:1 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 5:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 6:1 (kon.) | Třinec – Havířov 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:6 (kon.)
Chomutov – Hvězda Praha 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 12:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Tábor – Technika Brno 5:6 (po pr.) | Pardubice – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 24.10.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Máme tu konec dnešního zápasu, který končí 2:6 a Tygři si odváží domů tři body. Ke konci jsme ještě mohli vidět hromadnou potyčku, která zápas zbytečně protáhla a vytvořili se tak komplikace i v onlinu.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:40:15)

59:58
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ PLOS, který střílel z obranného pásma do odkryté klece a trefil se přesně doprostřed. – 2:6. Bez asistence.

59:04
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tůma – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hujer – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Patzelt – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nevšímal – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam – 5 min., naražení zezadu + osobní trest do konce utkání, naražení zezadu).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2+2 min, hrubost).

59:04
    A máme tu bitku hned tří dvojic. U branky France se do sebe pustilo šest hráčů po zákroku na France.

58:38
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Putz – 2 min., podrážení).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny – pravděpodobně poslední třetiny.

56:51
    Hosté si nyní už hrají svojí hru, která jim vyhovuje. Ve vzduchu cítí, že si dnes domů odvezou tři body a už se nikam extra neženou.

56:00
    Hosté si drží útočné pásmo a kombinují před brankou Maláče.

55:04
    Jenčovský obdržel kotouč na mezikruží, ale nedokázal ho nasměrovat tak, aby zamířil na branku Maláče!

54:24
    Ofsajd přerušuje hru po špatně provedeném přechodu do útočného pásma ze strany Tygrů.

52:52
    Melenovský kroužil za brankou France tak dlouho, že nakonec přichází o kotouč.

51:01
    Masař zkusil vypálit na kruzích, ale trefil pouze brusle obránců Dukly.

50:54
    Oddechový čas pro domácí.

50:53
    Zakázané uvolnění přesune hru před Maláče.

50:03
    Nevšímal zavezl kotouč do útočného pásma.

48:56
    Dukla právě vstřelila branku!
    Střela, která ze začátku nevypadala moc dobře nakonec končí za zády France. Z modré čáry vystřelil VÁCLAV MACEK a domácí využívají přesilovou hru. Stav utkání 2:5. Asistence: Daniel Pavelec, Matyáš Sapík.

48:47
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Masař – 2 min., faul kolenem).

47:39
    Křižnou přihrávku z pravé části kluziště obdržel na mezikruží DAVID PUTZ a dostat kotouč za záda Maláče mu nedělalo problém. Navyšuje tedy na 1:5. Asistence: Luka Vodlan.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 32. Juřička (Bulík), 49. Macek (Pavelec, Sapík) – 3. Masař (Kříž, Dvořák), 25. Jobek (Vodlan, Putz), 34. Tůma (Masař), 35. Patzelt (Böhm, Vodlan), 48. Putz (Vodlan), 60. Plos

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Šabatka, Adam, Sapík, Macek, Hrbek, Janda – Nevšímal, Polodna, Zdarsa – Sopotnik, Melenovský, Pavelec – Valach, Juřička, Bulík. Trenér: Viktor Ujčík
    Bílí Tygři Liberec: Franc (Krátký) – Böhm, Tůma, Hladík, Patzelt, Dvořák, Meisel, Damašek – Putz, Vodlan, Jobek – Trunda, Hujer, Jenčovský – Masař, Kříž, Plos – Hois, Leden. Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Mejzlík – Křivohlavý, Krejčí