Ufa – Viťaz 2:1 (po pr.) | Čerepovec – Nižněkamsk 1:2 (po pr.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Jaroslavl – Barys 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Jokerit 0:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 24.10.2019, 18:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Celkem vyrovnané utkání, ač bez šancí dospělo až do prodloužení, ve kterém zvítězil Neftěchimik Nižněkamsk.

Ve druhé třetině se střelou Chochlova v přesilové hře domácí dostali do jednobrankového vedení, které už ale nedokázali nijak navýšit. V poslední třetině se utrhl na pravém křídle White, který forhendovou střelou na vzdálenější tyč srovnal. V prodloužení se rovněž radovali hosté, když rozhodl přesnou střelou Mitchell. (20:19:47)

63:32 Zack MITCHELL - 1:2

63:32
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Je dobojováno! Domácí propadli v útočném pásmu a přes levé křídlo rozjel rychlou protiakci Whte, který přihrávkou našel před brankou volného a zakončujícího ZACKA MITCHELLA. Asistence: Matt White.

62:45
    Hra pokračuje ve třech na obou stranách i s Podjapolskijem v brance.

62:05
    Nevím přesně co se stalo, ale Podjapolskijmu se udělalo vyloženě nevolno, načež se začal dávil.

61:09
    Podjapolskij se už dostal mimo svou branku po těžkém zákroku, načež jeden z hostí pálil do odkryté branky. V tom momentu skvěle zasáhl jeden z obránců Čerepovce, který srazil puk mimo branku.

60:01
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Anton Sizov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Poslední minuta. Kudako zavezl hru přes levé hrazení.

58:26
    Domácí jsou usazení v útočném pásmu, ale pouze tam honí kotouč, o který se nepřesnými přihrávkami připravují.

58:00
    Běží poslední dvě minuty poslední třetiny.

56:37
    Domácí využívali více prostoru při hře 4 na 4, ale po nahození Barulin nemusel zasahovat.

55:20
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Igor Geraskin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ryan Murphy – 2 min., krosček).

54:56
    Domácí pomalu utáhli smyčku a ve zmatcích už mohl Vovčenko pálit do odkryté části branky, ale celou akci zbytečně překombinoval přihrávkou na pravou tyč.

54:32
    Na levém kruhu už pálil Vovčenko, ale ten dostal přihrávku těsně za brusle!

53:20
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Jacob Berglund – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 38. Chochlov – 44. White (Pajgin, R. Murphy), 64. Z. Mitchell (White)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Sizov, Provolněv, Kudako, Baldajev, Chochlov, Chabarov, Rogov, N. Chlystov – Liška, Monachov, Jakimov – J. Bodrov, Kupcov, A. Alexejev – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Nikolišin, Kodola, Gračjov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy, Šaripzjanov, Bryncev, Aťušov, An. Sergejev, S. Zacharčuk – White, Z. Mitchell, Porjadin – P. Kulikov, Šarifjanov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Grošev, Černikov, Fazlejev – Šiksatdarov.