Olomouc – Chomutov 4:1 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Salzburg – Plzeň 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:5 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:0 (kon.) | Třinec – Sparta 7:4 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
HC Litvínov
Pátek 25.10.2019, 15:00 • PSG aréna, Zlín • turnaj O Pohár DHL • 13. kolo
Partner:
   
  45:00
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Chemici přidávají druhý gól a kráčí si pro vítězství! DAVID JINDRA trestné střílení nemilosrdně proměňuje, Šarmana si položil a poté poslal kotouč do odkryté klece.
   
  44:25
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Další rychlý protiútok už hosté využívají a podruhé v zápase jdou do vedení! DAN BARTOŠ ujel domácí defenzivě a následně domácího gólmana bez problémů překonal. Bez asistence.
   
  34:23
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Hosté se ještě ve druhém dějství zmohli na další vyrovnání! Jouza nachystal střeleckou pozici pro JOSEFA KITZBERGERA, který dělovkou propálil vše, včetně brankáře Šarmana. Asistence: Daniel Jouza a Vojtěch Jonák.
   
  25:04
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácí si docela rychle berou jednobrankový náskok zpět! Zelenka vyrazil střelu Weintritt jen před sebe, tam se nacházel DAVID KOZUBÍK, který prokázal skvělé reakce a dokázal kotouč zasunot do sítě. Asistence: Filip Weintritt a Tadeáš Talafa.
   
  21:51
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Na začátku druhé třetiny je rychle srovnáno a opět se začíná od nuly! Kapitán hostů Dufek se prezentoval fantastickou přihrávkou, po které se PŘEMYSL SVOBODA v klidu prosadil střelou do odkryté brány. Asistence: Ondřej Dufek.
   
  13:31
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácí ještě v první části dokonávají obrat! Weintritt získal kotouč za brankou Litvínova, následně přihrál do brankoviště, kde se nacházel SEBASTIAN FAJKUS, který střelou z první rozvlnil litvínovskou síť. Asistence: Filip Weintritt a Matěj Sebera.
   
  07:32
  Zlín právě vstřelil branku!
  Ševci sice nevyužili přesilovou hru, ale o chvíli později přece jenom srovnávají krok! Sebera se dostal až před Zelenku, který proti jeho střelu dokázal zasáhnout, ale kotouč srazil jen k JÁCHYMU JANOŠOVI, který se bez váhání prosadil střelou k levé tyči. Asistence: Matěj Sebera.
   
  04:02
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Hosté využívají přečíslení a jdou do vedení! Svoboda našel pěkným pasem JAKUBA ŠARLINGERA, který v předbrankovém prostoru protlačil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Přemysl Svoboda a Ondřej Dufek.

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 8. Janošek (Sebera), 14. Fajkus (Weintritt, Sebera), 26. Kozubík (Weintritt, Talafa) – 5. Šarlinger (Svoboda, Dufek), 22. Svoboda (Dufek), 35. Kitzberger (Jouza, Jonák), 45. Bartoš, 45. Jindra (TS)


  PSG Berani Zlín: Šarman (Kořének) – Janošek, Hamrlík, Talafa, Riedl, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Lekeš, Podešva, Kozubík, Luža (A), Hrazdira, Dobiáš (C), Fajkus (A), Baďura.
  HC Litvínov: Zelenka (Pejsar) – Bártek, Šubrt, Baláž, Kitzberger, Jonák, Háva – Jindra, Kysela (A), Stehlík, Litmanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (C), Svoboda.

  Rozhodčí: Obadal – Otáhal, Smetková