Vítkovice – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:3 (po pr.)
Olomouc – Sparta 0:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:1 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 25.10.2019, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 13. kolo

53:16
    Chomutov si zahraje přesilovku! Dvě minuty za podrážení si odpyká Jan Štědrý (OLO).

48:02
    Luboš Dospěl (CHM) navíc podle rozhodčích mohl zastavit svou snahu o dorážení a putuje na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

44:36
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Popelka – 2 min., hákování).

43:07
    Petr Mader (OLO) dohrál Dospěla bez puku a rozhodčí jej tak poslali na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

32:42
    Chomutov si zahraje přesilovku. Dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě byla potrestána hráčská lavice domácích. Trest odpyká Jakub Horký (OLO).

30:19
    Chomutov bude hrát opět ve čtyřech. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Lukáš Benda (CHM).

26:52
    Jakub Veselý (CHM) se vrátí na trestnou lavici. Tentokrát si vysloužil dvě minuty za napadení.

24:19
    Olomouc čeká další přesilovka. Dvě minuty za podrážení si odpyká Jakub Veselý (CHM).

21:45
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dani – 2 min., hákování).

09:19
    Přesilovku si vyzkouší také Chomutov! Dvě minuty za sekání si odpyká Jan Štědrý (OLO).

06:51
    Máme tady první přesilovku dnešního utkání! Dvě minuty za hrubost si odpyká Jakub Veselý (CHM).

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 31. Rosecký (Ministr, A. Rutar), 40. Rosecký (Hladiš, A. Rutar), 58. Ministr (Krupa, Kalač), 59. Tomajko (Mácha) – 27. Popelka (Vaněk)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader (C), Hlaváč, Hladiš, Vosátko (A), A. Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač (A), Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Tichý, Ministr, Tarnoczy.
    Piráti Chomutov: Altrichter (Bajgar) – Šuráň, Pöschl, Zeman (A), Ludvík, Ferbas, Vaněk – Švec, Dospěl, Dani, Popelka, Pech, Benda, Jaroš (C), Veselý, Berčík, Lobodowski.

Rozhodčí: Vrba – Bryška, Kučera