Plzeň – Třinec 6:1 (kon.)
HC Olomouc
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
HC Litvínov
Sobota 26.10.2019, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 14. kolo

To je ode mě vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek soboty. (14:12:27)

Ve třetí třetině jsme poměrně dlouho čekali na gól, ale přece jen se ve 49. minutě gólová siréna přece jen rozezněla – David Jindra poslal svůj tým do vedení. V samotném závěru utkání to domácí zkoušeli se šesti bruslaři v poli, ale tento risk jim nevyšel. Naopak 6 vteřin před koncem hry pečetil vítězství svého týmu Přemysl Svoboda, pro kterého to byla už druhá trefa v utlání.

59:54
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V samotném závěru utkání Litvínov pečetí svou výhru trefou PŘEMYSLA SVOBODY. Asistence: Jaroslav Fišer, Odnřej Baláž.

Oddechový čas pro domácí.

51:01
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šubrt – 2 min., nedovolené bránění).

50:54
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pírek – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

49:02
    Autoregm gólu je DAVID JINDRA. Asistence: Ondřej Dufek, Přemysl Svoboda.

45:54
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jouza – 2 min., sekání).

40:01

Ve druhém dějství se sice hosté dostali po proměněném trestném střílení Ondřeje Dufka do dvoubrankového vedení, domácí hokejisté ale dokázali trefami Daniela Ministra a Joshuy Jamese Máchy vyrovnat. Čeká nás tedy pravděpodobně velmi dramatický závěr zápasu.

40:00

36:17
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kitzberger – 2 min., sekání).

32:34
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem vyrovnávací branky Olomouce je JOSHUA JAMES MÁCHA. Asistence: Matúš Hlaváč.

31:19
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Štědrý – 2 min., podrážení).

28:13
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jonák – 2 min., podrážení).

25:54
    Autorem gólu je DANIEL MINISTR. Asistence: David Rosecký.

24:41
    Autorem branky z trestného střílení je ONDŘEJ DUFEK.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 26. Ministr (Rosecký.), 33. Mácha (Hlaváč) – 18. Svoboda (Limanovský), 25. Dufek (TS), 50. Jindra (Dufek, Svoboda), 60. Svoboda (Fišer, Baláž)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader, Hlaváč, Hladiš, Vosátko, Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Tichý, Ministr, Tarnoczy
    HC Litvínov: Zelenka – Pejsar, Bártek, Šubrt, Baláž, Kitzberger, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Limanovský, Bartoš, Jouza, Špalinger, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda

Rozhodčí: Cabák – Zedník, Hranoš