Písek – Prešov 35:28 (kon.) | Dunajská Streda – Michalovce 26:24 (kon.) | Hodonín – Slavia 28:26 (kon.)
Bánovce – Poruba 15:37 (kon.) | Most – Šaľa 32:31 (kon.) | Hlohovec – Veselí n/M 25:44 (kon.)
HK Hodonín
28:26 (12:15)
DHC Slavia Praha
Sobota 26.10.2019, 17:30MOL liga žen • 8. kolo

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:58:08)

Slavistky přitom vedly ve druhém poločase už o čtyři branky, ale mezi 37. a 43. minutou o své vedení přišly a naopak to byly hodonínské házenkářky, kterým se začalo více dařit v útoku. Zároveň kvalitní obranný výkon přinesl překvapivou výhru HK Hodonína.

Obrovské překvapení přineslo 8. kolo MOL ligy žen, ve kterém HK Hodonín, velký outsider dnešního utkání, poráží Slavii Praha 28:26. Touto výhrou se domácí prokousali ke své druhé výhře v sezoně, favorizovaná Slavia naopak prohrála teprve podruhé v ročníku.

Konec zápasu. (28:26)
    60
    Slavia ještě stříl gól do prázdné brány. (28:26)

60
    Prorážení ze strany Kalinové. (28:25)

60
    Oddechový čas pro domácí. (28:25)
    59
    Slavistky se prosadily útokem z pravého křídla. (28:25)
    59
    A je hotovo! Domácí proměnili útok středem pouhých 80 vteřin před koncem a už není reálné, aby Slavia svou ztrátu stáhla. (28:24)

58
    Slavia však útok nevyužila a domácí s rozehrávkou nikam nespěchají! (27:24)

58
    Dvě minuty také pro domácí. (27:24)

58
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
    (27:24)

58
    Slavia se dopouští faulu po střele na brankovišti. Dvě minuty a sedmička. (27:24)
    57
    Přišla ovšem ztráta a Slavia využívá rychlý kontr. Pokorná skóruje, dostala se až za obranu. (27:24)

56
    Výborný zákrok hodonínské brankářky. Následně Franková posílá střelu nad bránu a Hodonín může útočit. Pokud promění, bude prakticky hotovo. (27:23)
    56
    Hodonín vede už o čtyři branky, další úspěšná střela, tentokrát z levé strany! (27:23)

55
    Navíc hosté možná trochu uspěchali zakončení a z pravého křídla se mýlí! (26:23)
    55
    Poláchová zvyšuje vedení domácích a schyluje se k obrovskému překvapení! (26:23)