Nová Paka – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 4:3 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kopřivnice – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 3:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Děčín 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 3:4 (kon.)
David Servis – Příbram 3:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kobra 3:17 (kon.) | Tábor – Písek 5:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HC Děčín
Sobota 26.10.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 13. kolo

První třetina přinesla urputný bojovný hokej a také spoustu vyloučených, hlavně Lvi byli nedisciplinovaní. Lvi se ujali vedení zásluhou Vladimíra Kýhose, ovšem potom přišla série vyloučených a hosté dokázali využít přesilovku pět na tři, zásluhou Patrika Zicha. Druhá třetina nám přinesla více branek. Lvi se nemohli dostat dlouho do hry, hrálo se na jednu branku. Děčínští se prosadili v přesilové hře, kdy od modré vypálil Jan Kaltonböck. Na 2:2 srovnal za čtyři minuty chytrým gólem Milan Böhm, jenže Lvi se neradovali dlouho. Z následné akce se trefil Jan Smola. Další branku nám druhá třetina nepřinesla. Boj bude pokračovat ve třetí třetině. Třetí třetina přinesla boj na obou stranách. Každý chvilku tahal pilku, ale brankové šance nikdo neproměnil. Bitva tedy skončila lépe pro hosty, kteří vyhráli 2:3 a přerušili tak Lvům sérii sedmi zápasů bez prohry. Nemusíme zoufat, zabojujeme a příští zápas vyhrajeme. Dycky Most! (19:38:09)

59:29
    Štěpán Kuchynka trefuje tyč

58:39
    Nyní zůstal volný před Lukášem Hosnedlem Michal Oliverius , ale Lukáše Hosnedla neukličkoval

58:24
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Drašar – 2 min., hákování).

57:50
    Vladimír Kýhos krásně viděl najetého Miroslava Poláka, ten však netrefil

56:45
    Vladimír Kýhos vyhrál buly, přistrčil na Vítězslava Nedrdovi, ale tomu zvlhl střelecký prach