Plzeň – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 4:3 (3:2 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Kladno – Třinec 1:7 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Neděle 27.10.2019, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 14. kolo

54:35
    Za tvrdý zákrok v neutrální zóně dostává hostující Maris Bičevskis (MBL) menší trest za napadení. Dynamo má slušnou šanci na vyrovnání nepříznivého výsledku.

42:35
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jan Kloz – 2 min., držení).

40:07
    Situaci v sedmé vteřině třetí třetině si obránce Martin Ševc (MBL) rozhodně za rámeček nedá. Zcela zbytečné prudké vyhození z vlastní třetiny skončilo mimo hřiště a mladoboleslavský zadák tak putuje na trestnou lavici za zdržování hry.

34:33
    A po zákroku Jakuba Klepiše (MBL) na unikajícího Matěje Blümela se počet hráčů na ledové ploše vyrovná.

33:42
    Přesilová hra přijde také pro Bruslaře, za podrážení míří na trestnou lavici Jan Mandát (MBL).

26:41
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Michal Vondrka – 2 min., vysoká hůl).

24:24
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu a budou jí hrát Pardubice. Hlavní rozhodčí viděl háček Jakuba Klepiše (MBL), který již sedí s dvouminutovým trestem za katrem.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 3. Kusý (J. Kloz) – 47. Skalický (Zbořil, Vondrka), 49. Kurka (Ševc, Flynn)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Štěpánek) – Holland, Eklund, Ivan, J. Kolář, J. Zdráhal, Mikuš – Tybor, R. Kousal, Mandát – Matýs, Harju, D. Kindl – Machala, J. Kloz, Kusý – Blümel, Pochobradský, Látal – Machač.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas) – Kurka, Ševc, Fillman, Hrbas, Pláněk, Dlapa, Klikorka – Skalický, Zbořil, Vondrka – Klepiš, Cienciala, Pabiška – J. Stránský, Bičevskis, R. Zohorna – P. Kousal, Najman, Flynn.

Rozhodčí: Hradil, Micka – Ganger, Klouček