Hr. Králové B – Velvary 1:0 (kon.) | Dukla B – Bohemians B 0:5 (kon.) | Chlumec n/C – Ústí n/O 3:0 (kon.)
Brozany – Liberec B 1:0 (kon.) | Zápy – Jablonec B 1:3 (kon.)
SK Sokol Brozany
1:0 (0:0)
Slovan Liberec B
Neděle 27.10.2019, 14:30 • Hřiště SK Sokol Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek svátečního dne. (16:16:47)

Máme tu konec dnešního utkání. Druhá půle už byla o něco vyrovnanější a oba týmy se tlačily do šancí víceméně průběžně. Dlouho ale žádná z nich neskončila gólem. Až rozhodla v 91. minutě trefa Výborného z přímého kopu. Brozany tak podruhé v sezóně berou tři body, které jsou v jejich situaci opravdu enormně důležité!

90+2
    90+1. VÝBORNÝ - 1:0

90+1
    Brozany právě vstřelily branku!
    Tomu se říká zisk vedení za pět minut dvanáct! Nový muž na hřišti PETR VÝBORNÝ se velmi precizně opřel do exekuce přímého kopu, který přesně zamířil do branky. Tohle musí být pro Liberec hodně kruté.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje dvě minuty!

90
    V akci se drží hráči Liberce, kteří se snaží o přiblížení k velkému vápnu.

Dnešní utkání sleduje 284 diváků.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Jan Šulc.

83
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Dominik Hloušek, přichází Petr Tichý.

83
    Žlutou kartu dostává Bojan Dordič (FC Slovan Liberec B).

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Marek Šíma.

80
    Ty se vzápětí dostávají do velké šance! Karel Jakš vystřelil na Hnízdila z pravé strany. Mířil ale pod dosti velkým úhlem, čímž se míč odrazil o tyčku. Následně ale letěl souběžně s brankovou čarou a Hnízdil ho neměl vůbec pod kontrolou. Stačilo jej tak jen doklepnout do branky, k čemuž ale nakonec nedošlo, naopak liberecký bek jej poslal do bezpečí.

79
    Střela Dominika Hlouška mířila přímo do náručí Dominika Hnízdila. Po jeho odkopu ale pokračují s míčem na kopačkách domácí Brozany.

78
    Brozanským se podařilo vytlačit soupeře z jeho pozic. Slovan tak musí rozehrávat od vlastní branky.

76
    Liberec se drží v útočném náporu na soupeře, který udržuje kombinací po obvodu velkého vápna. Přímo do něj se ale díky množství brozanských bránících hráčů dostat nemůže.

75
    Naopak na druhé straně mohli svým přímým kopem zahrozit hosté. Celá akce ale zahořela na Miroslavu Dvořákovi, který neměl míč zcela pod kontrolou a domácí ho dokázali posunout hlouběji do prostoru. Zcela zbavit se tlaku na svou branku ale nedokázali.

73
    Tlak Brozan pokračuje dalším přímým kopem. Tentokrát ale zahraným přímo do rukou libereckého gólmana.

72
    Přesně do jednočlenní zdi nasměroval Dominik Hloušek svůj přímý kop. Míč se tak odrazil mimo hřiště. Brozany tak mohly zahrozit z rohového kopu. Ten sice obrana Slovanu odrazila, ale následovala dělovka z hranice vápna. I s ní si ale Hnízdil poradil.