Vel. Meziříčí – Rosice 2:2 (kon.) | Uničov – Zlínsko 3:1 (kon.) | Blansko – Znojmo 2:0 (kon.)
Ostrava B – Frýdek-Místek 0:4 (kon.) | Zlín B – Petřkovice 0:3 (kon.)
FK Blansko
2:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 27.10.2019, 10:15 • Blansko, Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek prodlouženého víkendu a dobrou chuť k nedělnímu obědu. (12:14:03)

Je konec zápasu. První poločas sice patřil domácím, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Do druhého poločasu Znojmo vstoupilo lépe, ale ani ono branku nedalo. O výhře Blanska v závěru zápasu rozhodl Martin Sedlo a pojistku přidal o čtyři minuty později z protiútoku Matěj Schwendt. Znojmo tak domů odjíždí s prázdnou, naopak Blansko prodlužuje svou neporazitelnost na domácí půdě.

90+3

90+2
    Schwendt šel sám na gólmana Jíchu! Ve finále se rozhodl přihrát na volného Štrombacha, který pouze nastřelil doskakujícího gólmana.

90
    První poločas bude prodloužen o tři minuty!

89
    Znojmo mohlo snížit, ale Demjan se nedostal přes bránícího Štrbáka. Jejich další akci pak zastavuje ofsajd.

88
    Blansko právě vstřelilo branku!
    A je nejspíš rozhodnuto! Z protiútoku se po pravé straně dostal do vápna Štrombach, který dal míč pod sebe na volného MATĚJE SCHWENDTA, který uklidil míč do brány! 2:0!

87
    Znojmo se snaží o odpověď a tlačí domácí celek.

86
    Střídání v týmu Blanska: odešel Žák, nahradil ho Paděra.

86
    Střídání v týmu Znojma: odešel Pacula, nahradil ho Okleštěk.

84
    A je tu první branka! Z rohového kopu se podařilo k míči dostat MARTINU SEDLOVI, který prudkou střelou dává na 1:0!

83
    Domácí zahrávají rohový kop.

82
    Střídání v týmu Znojma: odešel Kolařík, nahradil ho Pohanka.

82
    Střídání v týmu Blanska: odešel Traore, nahradil ho Tulaydan.

81
    Z následujícího protiútoku mohlo Blansko vstřelit branku hned dvakrát! Na poprvé se k míči ve vápně dostal Schwendt, jeho střelu Jícha vyrazil, a také dorážku Žáka Jícha zastavuje!