Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 5:4 (3:1 po s.n.) | HC Slovan – Trenčín 5:3 (kon.) | Detva – MAC Budapešť 3:2 (po pr.)
Poprad – Michalovce 2:0 (kon.) | Miskolc – Nitra 2:1 (po pr.) | Košice – Banská Bystrica 2:4 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HK Nitra
sk Neděle 27.10.2019, 17:30 • Ice rink, Mičkolc, Maďarsko • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Nitra síce v prvej tretine išla do vedenia, lenže domáci vyrovnali a v predĺžení rozhodli. Dva body berie DVTK, jeden hostia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (19:53:50)

61:36
    Miškovec dal gól!
    KYLE BEACH sa stáva hrdinom stretnutia. DVTK otáča skóre v predĺžení. Kanadský útočník dostal veľa času na ľavom kruhu a švihom trafil neskutočne krásne do rohu bránky nad lapačku Šimbocha.

61:01
    Blackwater zakončil vedľa bránky, Nitra ostáva nasťahovaná v útočnom pásme.

60:41
    Nitrania sa postupne dostali do útočného pásma, kde sa hostia otočili a mieria smerom dozadu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zápas, ktorý priniesol len minimálnu hokejovú kvalitu ide do predĺženia. Zatiaľ jediné dva góly padli v prvej tretine. Presadili sa Magosi a Čaládi.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:43
    Nahodenie zľava trafilo bočnú sieťku, vzápätí prišla aj strela, ktorá skončila v lapačke Šimbocha.

59:11
    DVTK sa nasťahoval do útočného pásma a drží puk na svojich hokejkách. Všetko to je pri mantineloch.

58:34
    HK Nitra hrá s piatimi hráčmi.

57:47
    Rodman prihral Galaniszovi, ten z dobrej pozície pálil z prvej. Puk sa nedostal za pomoci teču k Šimbochovi.

56:59
    Nitra začína oslabenie veľmi dobre, hostia dvakrát po sebe vyhodili puk cez všetky čiary.

56:34
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Samuel Buček – 2 min., držanie).

56:16
    Šimboch trochu zariskoval pri rozohrávke, jeho spoluhráči puk dostali do útočného pásma. Prihrávka pred bránku si nenašla Bučeka.

55:29
    Morrison ani na dvakrát neprestrelil skrumáž tiel pred sebou, dopredu môžu ísť domáci hokejisti.

54:59
    Čaládi získal puk po chybe v zadných radoch DVTK. Prešiel k bránkovisku, pokus zblízka nasmeroval do Rajnu.

54:08
    Beauvillier tečoval nahodenie pred bránkovisko, dobre postavený Šimboch puk za svoj chrbát nepustil.

53:46
    Graham potiahol puk pred bránkovisko, prihral na Kollára, ktorý vo veľkej šanci trafil do betónu Rajnu. Následne sa neujalo ani niekoľko dorážok vo veľkej skrumáži. Obrovská možnosť Nitry.

Matej Kubove

Branky a nahrávky: 12. Magosi (Beauvillier, Ross), 62. Beach – 3. Čaládi (J. Minárik, Šimun)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Adorjan) – Ross, Vojtkó, Láda, Vandane, Szirányi, D. Kiss, Göz – Reszegh, Vas, Ritó – Beauvillier, Harrison, D. Rodman – Magosi, Galanisz, Beach – P. Kiss, Miskolczi, Farkas – Lövei
    HK Nitra: Šimboch (Sklenár) – Olsen, Graham, Mezei, Morrison, Pupák, M. Versteeg, Korím – Rác, Kollár, Blackwater – Scheidl, Kerbashian, Buček – Csányi, Lušňák, Fominykh – Šimun, J. Minárik, Čaládi – S. Rácz

Rozhodčí: Korba, V. Snášel ml. – Beniač, Bogdaň – Gajan