HC Litvínov – Kladno 6:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:4 (kon.) | Kladno – Pardubice 7:4 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Zlín – Kladno 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 7:2 (kon.)

Pardubice: Vladislav Pecina (20:07:42)

Litvínov ovládl první díl Sev.en Hockey Cupu, když vyhrál všechny tři utkání. To poslední proti Pardubicím zlomil v prostřední třetině.

44:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V poslední minutě se ještě prosazuje LUKÁŠ TŮMA, který zakončil povedenou akci po přihrávce Šprynara. Asistence: Jan Šprynar.

44:09
    Pardubice se snaží o další gólový zápis, obrana Severočechů je vyhání ze třetiny.

43:22
    Tak ještě jedna branka chemiků. Holčák viděl dobře postaveného JANA PEROUTKU, jenž trefil odkrytou branku hostí. Asistence: Tomáš Holčák.

42:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Novák – 1 min., podrážení).

42:05
    Lang si nepohlídal přechod útočné modré, píská se ofsajd.

40:52
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Východočeši se přibližují. Další pohledná akce a hostím chybí už jen tři branky. Tentokrát byl v roli střelce ADAM KLÁTIL. Asistence: Dominik Lang, Marek Straka.

40:33
    Hosté se teď nadechli k mírnému tlaku a plně zaměstnávají obranu Litvínova.

38:59
    Pardubice korigují skóre. Na konci pěkné kombinace byl VLADISLAV PECINA, který kosmeticky upravuje stav utkání. Asistence: Dominik Dostál, Adam Fiala.

38:36
    Velká šance domácích. Proti střele Lukáše Tůmy sklapl Matěcha betony a šestou branku nepovolil.

37:29
    Další zákrok Kokhanina hned po buly.

37:25
    Adam Fiala z pravé strany trefil jen Kokhaninovu lapačku.

37:03
    Ani tato přesilová hra se Pardubicím nevydařila.

36:07
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kurty – 2 min., podrážení).

34:40
    "Né, pětku né", zní litvínovskou halou. Výborný pas Šprynara a dobře umístěná střela DOMINIKA ČECHA znamenají už pátý zásah chemiků. Asistence: Jan Šprynar.

34:27
    Ofsajd Pardubic.

34:05

Ondřej Mach

Branky a nahrávky: 19. Špynar (Sčislák), 20. Holčák (Bednařík), 30. Maštalířský (Tůma, Vyhlídal), 32. Holčák, 35. Čech (Šprynar), 44. Peroutka (Holčák), 45. Tůma (Šprynar) – 39. Pecina (Dostál, Fiala), 41. Klátil (Lang, Straka)

HC Litvínov: Tuhý (Kokhanin) – Vyhlídal, Bystřický, Zetek, Král, Sič, Dudáček, Holčák, Bednařík, Kurty, Tůma, Peroutka, Maštalířský, Šprynar, Čech, Sčislák
    HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Červinka) – Maštalíř, Straka, Šmerha, Sopoušek, Oliva, Pražan, Fiala, Vrba, Kučera, Novák, Pecina, Klátil, Dostál, Bělohlav, Hiemer, Lang, Pilař, Růžička