Bohemians – Střešovice 10:2 (kon.) | Hattrick Brno – Pardubice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Black Angels 13:5 (kon.)
Královské Vinohrady – Liberec 5:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Chodov – Ostrava 7:6 (2:1 po s.n.)
Česká Lípa – Otrokovice 3:4 (po pr.)
ACEMA Sparta Praha
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Pondělí 28.10.2019, 18:00 • UNYP Arena, Praha • Livesport Superliga • 9. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (19:55:26)

STATISTICKÉ OKÉNKO:

Střely: 17:12.
    Hráči utkání: Michal Zeman (Sparta) a Jiří Besta (Vítkovice).

Utkání je u konce. Sparta dokázal zvrátit nepříznivý vývoj utkání a natáhnout tak svou sérii vítězství na devět zápasů.

Velkým sparťanským talentem je teprve sedmnáctiletý Matěj Čermák. Ten si svůj vstup do seniorského florbalu nemohl představovat lépe, po osmi odehraných zápasech má totiž na svém kontě už deset bodů a patří k nejproduktivnějším hráčům svého týmu.

V druhé třetině branka k vidění nebyla, Sparta sice vsítila po pěti minutách hry branku, tu nakonec ale rozhodčí kvůli faulu neuznal. Blízko ke skórování měl blízko i Marek Zouzal, ten ale trefil pouze pravou tyč vítkovické branky.

Vyrovnávací gól Sparty přišel až sedm minut před koncem zápasu, když Milan Garčar zkušeně proměnil střelou bekhendem trestné střílení.

Rozhodovat se tak muselo až v prodloužení, po čtyřech minutách hry vítěznou branku Sparty vstřelil svou přesnou trefou přes celou délku hřiště do prázdné branky Vítkovic Lukáš Ujhelyi.

63:44 Lukáš UJHELYI - 2:1

63:44
    Sparta právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! LUKÁŠ UJHELYI po sražené střele Lukáše Hájka trefuje přes celé hřiště prázdnou branku Vítkovic a získává tak pro Spartu tak bonusový bod.

63:20
    Dalekonosná trefa Jana Marvánka letěla těsně vedle pravé tyče vítkovické branky. Do klece se vrací Martin Beneš, teď budou bez brankáře hrát naopak Vítkovice.

62:53
    Sparta pokračuje ve svém obléhání vítkovické branky.

62:21
    Šimon Kuczera svou dalekonosnou trefou přes celou délku hřiště těsně minul prázdnou sparťanskou branku.

61:54
    Proti dalekonosné střele Jana Marvánka se musel Lukáš Souček blýsknout parádním zákrokem, nerozhodný stav utkání ale dokázal uhájit.

61:32
    Sparta kombinuje v těsné blízkosti branky soupeře, zatím ale bez výsledku.

60:57
    Střelu Josefa Juhy z osy hřiště srazil jeden z vítkovických obránců do rohu. Sparta přesto bude pokračovat v útoku.

60:15
    Sparta to zkouší bez brankáře!

60:01
    Po nedovoleném zákroku Josefa Rýpara bude Sparta rozehrávat ze středového kruhu.

60:01

Třetí třetina je u konec. Spartě se podařilo vyrovnat, po krátké pauze se tak bude rozhodovat v prodloužení.

Vyrovnávací gól Sparty přišel až sedm minut před koncem zápasu ,když Milan Garčar zkušeně proměnil střelou bekhendem trestné střílení.

Prodloužení začne přibližně v 19:46.