Bohemians – Střešovice 10:2 (kon.) | Hattrick Brno – Pardubice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Black Angels 13:5 (kon.)
Královské Vinohrady – Liberec 5:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:1 (po pr.) | Chodov – Ostrava 7:6 (2:1 po s.n.)
Česká Lípa – Otrokovice 3:4 (po pr.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
13:5 (2:2, 4:0, 7:3)
Black Angels
Pondělí 28.10.2019, 17:00Livesport Superliga • 9. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:15:01)

Jiří Curney (MB) – 5 bodů (2+3)

Je dobojováno! První třetina byla vyrovnaná herně i výsledkově, od té druhé už domácí začali naplňovat roli favorita. Ve druhé třetině vstřelili čtyři branky, ve třetí dvacetiminutovce se postarali dokonce o sedm přesných zásahů! Hra byla především v závěru hodně otevřená, a tak třikrát inkasovali. Celkový výsledek hovoří naprosto jasně!

59:08
    Rozeběhla se závěrečná minuta zápasu. Hra se i nadále přelévá z jedné strany na druhou, k vidění je hodně bezstarostný konec.
    58:35 Jakub HROMADA - 13:5

58:35
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Už se opravdu moc nebrání! V tuto chvíli přišlo jedno z mála nedorozumění domácí defenzivy. Renčín posunul svému spoluhráči, JAKUB HROMADA trefoval z bezprostřední blízkosti odkrytou klec! Asistence: Jakub Renčín.

58:25
    Nechybělo mnoho a mohl z toho být další gól domácích florbalistů! Za Matiáškem teď zvonila branková konstrukce.
    57:25 Jiří CURNEY - 13:4

57:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Už sedmá trefa domácích v závěrečné dvacetiminutovce! Bauer poslal dlouho přihrávku do brejku, Natov vyřešil situaci dva na jednoho opravdu skvěle! Bekhendovou přihrávkou ke skórování vybídl JIŘÍHO CURNEYHO. Ten se v takových případech nemýlí! Asistence: Jan Natov.
    57:03 Tomáš STRAKA - 12:4

57:03
    Třetí třetina je opravdu hodně gólová! Král poslal milimetrově přesný pas na hokejku TOMÁŠE STRAKY, který z pravé strany překonal Bauera. Domácí brankář se nestihl přesunout k levé tyči! Asistence: Jaroslav Král.

56:34
    Přímo z rozehrávky střílel Hromada. Hostující florbalista však trefil pouze bránícího hráče v černém dresu před sebou!

55:48
    Mladoboleslavský náskok je opravu vysoký, a tak se na palubovce objevuje například domácí junior Daniel Goll.

55:02
    Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka utkání, o vítězi je dávno rozhodnuto. Gruber přihrával na střed, ovšem nepřesně.
    54:29 Patrik SUCHÁNEK - 12:3

54:29
    Na palubovce zůstal ležet Jakub Hromada, ale akce pokračovala. Dalším gólem ji zakončil PATRIK SUCHÁNEK! Hostující hráč se pomalu zvedá z palubovky. Asistence: Daniel Šebek.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 7. Tomašík (Šebek), 11. Šebek (Tomašík), 22. Curney (Natov), 28. Šebek (Tomašík), 36. Tomašík (Suchánek), 38. Natov (Curney), 44. Tokoš (Šebek), 51. Natov (Curney), 52. Komárek (Tadeáš Chroust), 52. Natov (Curney), 53. Tomašík (Šebek), 55. Suchánek (Šebek), 58. Curney (Natov) – 11. Novotný (Král), 18. Král (Jaroš), 46. Hanák, 58. Straka (Král), 59. Hromada (Renčín)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek, Goll – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš – Gruber, Curney, Martínek – Tomašík, Natov.
    Black Angels: Matiášek (Körber) – Vaculík, Straka, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek, Bouček – Král, Novotný, Burian – Kopecký, Jaroš, Hušek – Hromada, Hanák, Boček – Hněvkovský, Renčín.

Rozhodčí: Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík