Znojmo – Innsbruck 9:3 (kon.)
konec
Orli Znojmo
9:3 (2:0, 2:2, 5:1)
HC TWK Innsbruck
Pondělí 28.10.2019, 17:30 • Nevoga aréna • Erste Bank Eishockey Liga • 17. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    57:13
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Kromp – 2 min., podrážení).
     
    55:48
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Lattner – osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Mikliš – osobní trest do konce utkání, hrubost).
     
    55:48
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Lattner – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Mikliš – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
     
    55:11
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Thörnberg – 2 min., držení hole).
     
    52:09
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Berisha – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Kromp – 2 min., sekání).
     
    42:15
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Gago – 2 min., příliš mnoho hráčů).
     
    37:49
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Vallant – 2 min., držení).
     
    35:13
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Mikliš – 2 min., vysoká hůl).
     
    33:41
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sedlák – 2 min., držení).
     
    21:46
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Wachter – 2+2 min, vražení na hrazení).
     
    16:33
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Mrázek – 2 min., hrubost).
     
    08:00
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Broda – 2 min., vysoká hůl).

    Petr Frömel

    Branky a nahrávky: 6. Gago (Bořuta, Bowles), 9. Beránek (Sova, Mrázek), 26. Matuš (Luciani, Svoboda), 32. Sova (Mrázek, Beránek), 42. Mrázek (Bartoš, Beránek), 51. Matuš (Svoboda, Luciani), 52. Gago (Sedlák, Tansey), 53. Gago (Bowles, Tansey), 57. Luciani (Gago, Bořuta) – 28. Lammers (Thörnberg, Wetzelsberger), 33. Guimond (Lammers), 46. Broda (Herbert)


    Orli Znojmo: Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Sova, Mikliš, Bořuta, Stehlík, Jonáš – Luciani, McRae, Svoboda – Berisha, Matuš, Bowles – Mrázek, Bartoš, Novák – Beránek, Češík, Oščádal, Gago.
    HC TWK Innsbruck: Motte (od 52. Huber) – Guimond, Ludin, Pedevilla, Lattner, Wetzelsberger, Vallant – Thörnberg, Spurgeon, Lammers – Šedivý, Broda, Herbert – Wachter, Zajc, Kromp – Bär.

    Rozhodčí: Kincses, Sewell – Gatol, Nemeth

    Diváci: 2537