Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 1:0 (kon.) | Soči – Ufa 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 4:2 (kon.)
Riga – Kunlun 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Avangard Omsk
Úterý 29.10.2019, 17:30 • VTB Arena, Moskva • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:50:31)

Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský (DMS) – 0+0, 1 střela na branku, 1 zblokovaná střela, čas na ledě – 18:52.

Dmitrij Jaškin (DMS) – 0+1, 1 střela na branku, 4 hity, čas na ledě – 17:52.

Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 22 – 29
    Trestné minuty: 8 – 8
    Vhazování: 26 – 29
    Zblokované střely: 17 – 4
    Hity: 11 – 6

Je konec! O osudu dnešního utkání nakonec rozhodla jediná branka, která padla pouhé čtyři vteřiny před koncem druhé periody. Domácí hráli poslední třetinu velmi dobře a svého soupeře pustili jen do malého tlaku na konci utkání, ale o ten se Omsk sám připravil nepřesným pasem. Moskva tak bere dva body za výhry v základní hrací době, když o jejím vítězství rozhodl kapitán Vadim Šipačov.

59:52
    Oddechový čas pro hosty.

59:38
    Navíc mohlo být rozhodnuto! Dmitrij Mojsejev se dostal s pukem až do útočné třetiny, kde to zkusil téměř od mantinelu bekhendem, jenže jeho střela těsně minula tyčku!

59:29
    Nyní už je Omsk usazený v útočné třetině a tlačí svého soupeře. Ten se ale úspěšně brání a dokáže posunout kotouč do středního pásma.

59:00
    Minuta do konce utkání!

58:54
    Jenže Avangard se sám vyhnal nepřesným pasem z útočného pásma. Hostující obránce navíc musel přidat, aby dohonil puk před svou brankou.

58:27
    Poslední minuta a půl! Igor Bobkov maže z branky a hosté to zkusí v šesti!

57:54
    Sven Andrighetto je na ledě!

57:02
    Andrej An. Mironov dostal nabito na útočnou modrou, ale jeho rána trefila jen někoho před brankou. Poté se Omsk dostal k puku a znovu ho vyhodil.

56:32
    Domácí hráč nyní naznačil přihrávku, ale sám se vydal k brance. To se neukázalo jako dobré řešení, jelikož soupeř ho o kotouč celkem rychle obral.

56:17
    Omsk se dostal ihned po buly ke kotouči a poslal ho přes všechny čáry. Jeden z jeho hráčů ještě napadal, ale proti dvojici neměl žádnou šanci na zisk puku.

55:54
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Sven Andrighetto – 2 min., vysoká hůl).

55:27
    Omsk má poslední čtyři a půl minuty na to, aby vstřelil alespoň jednu branku! Obrana domácího celku ale působí velmi pevně, hosté to budou mít těžké.