Duisburg – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Saarbrücken – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 1:3 (kon.)
Hamburg – Stuttgart 1:2 (po pr.) | Bochum – Bayern 1:2 (kon.) | Darmstadt – Karlsruher SC 0:1 (kon.)
Leverkusen – Paderborn 1:0 (kon.) | Bielefeld – Schalke 2:3 (kon.)
1. FC Saarbrücken
3:2 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Úterý 29.10.2019, 18:30Německý pohár • 2. kolo

Máme za sebou vynikající pohárový zápas mezi Saarbrückenem a Kolínem nad Rýnem. V první půli se oba týmy ještě rozehrávaly. V té druhé však předvedly parádní podívanou!

Domácí nejprve vedli slepenými góly 2:0. Hosté začali hrát a asi po zásluze se jim i podařilo srovnat skóre duelu. V poslední minutě však dostal prostor Tobias Janicke a střelou k tyči poslal domácí outsidery do dalšího kola! (20:26:14)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:11.

90+3

90+3
    Za zakopnutý míč vidí žlutou kartu domácí Vunguidica.

90+2
    Batz se opět vyznamenal proti prudké střele z dálky!

90+2
    Po strkanici vidí žlutou kartu hostující Cordoba.

90+1
    Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Miotke, přichází Jacob.
    90. JANICKE - 3:2

90
    Saarbrücken právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí si v posledních minutách pouze bránili. Přesto se dostali do rychlého brejku, Froese posunul míč do strany, kde nabíhal TOBIAS JANICKE, který střelou k tyči posílá domácí do vedení!

88
    Hosté se ještě ženou za vítěznou brankou, ale brankář Batz je pozorný.
    86. TERODDE - 2:2

86
    Köln právě vstřelil branku!
    A hostům se aktivita vyplácí! Cordoba poslal mezi stopery perfektní přihrávku, na kterou si naběhl SIMON TERODDE a střelou k tyči srovnává skóre duelu!

84
    Cordoba si opět naskočil na centr svého spoluhráče a opět jej poslal vedle branky.

83
    Draxler šel ostře do souboje v pokutovém území a nebyl daleko ke střele na branku. Místo toho však trefuje pouze nohu jednoho z obránců a je logicky pískán faul.

82
    Skhiri si zpracoval míč na hranici pokutového území a z voleje jej poslal těsně nad branku.

81
    Domácí se již spoléhají na obranu a nechávají hosty tvořit na jejich polovině hřiště.

80
    Cordoba si naskočil na centr z pravé stran a hlavou posílá míč těsně vedle!

78
    Jenomže přímý kop se jim opět nepovedl, stejně tak jako domácím následný protiútok.

76
    Hosté útočí po pravé straně a Vunguidica se provinil faulem v nebezpečném území.