Duisburg – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Saarbrücken – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 1:3 (kon.)
Hamburg – Stuttgart 1:2 (po pr.) | Bochum – Bayern 1:2 (kon.) | Darmstadt – Karlsruher SC 0:1 (kon.)
Leverkusen – Paderborn 1:0 (kon.) | Bielefeld – Schalke 2:3 (kon.)
Hamburger SV
1:2 (1:1)
VfB Stuttgart
Úterý 29.10.2019, 18:30 • Volksparkstadion, Hamburg • Německý pohár • 2. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:8. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 18:22. (21:07:38)

Fotbalisté Stuttgartu v souboji dvou předních druholigových celků zvítězili v Hamburku 2:1 po prodloužení a mohou se těšit na osmifinále. O postupu Sttutgartu rozhodl střídající Hamadi Al Ghaddioui, jenž se prosadil šest minut před koncem druhého prodloužení.

120+2

120+2
    Hamburk už je zase nastěhován hluboko na útočné polovině, po Jattově přihrávce je ale máván ofsajd, a to je asi skoro hotovo.

120+1
    Rozhodčí Dankert poskytuje Hamburku ještě možnost dvou nastavených minut k vyrovnání.

120+1
    Po rohu se domácí do zakončení nedostali, naopak z půlky hřiště se pokusil trefit opuštěnou branku Wamangituka, ovšem výrazně ji minul.

120
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Klement, přichází Phillips.

120
    Rohový kop pro Hamburk, před branku běží i brankář Daniel Heuer Fernandes.

119
    Hamburk se snaží o závěrečný nápor, hosté se ale brání velmi zdatně a sbírají dlouhé nákopy ze středu pole.

118
    Standardní situace pro Hamburk, Kittelův centr ale byl velmi nepřesný a domácí se do zakončení nedostali.

116
    Domácí už hrají vabank, využít toho mohl znovu Al Ghaddioui, jenž si za zády hamburských zadáků zpracoval dlouhý pas z hloubi pole, pak se ale trochu unáhlil se zakončením a branku výrazně minul.

115
    Hamburk zařadil výrazně vyšší stupeň a domácí se ještě budou snažit zachránit tento pohárový duel.
    114. Hamadi Al GHADDIOUI - 1:2

114
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Obrovská radost hostů! Wamangituka nejdříve své sólo zakončil střelou do tyče, Stuttgart pak ale zůstal v pokutovém území a HAMADI AL GHADDIOUI ránou z otočky pokořil Fernandese!

111
    Narey znovu podkopl Gonzáleze, tentokrát už si prohlíží žlutou kartu. Jedná se o sedmou žlutou kartu tohoto zápasu, druhou pro domácí.

110
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Mangala, přichází Al Ghaddioui.

109
    Gonzáleze ve středu hřiště takticky fauloval Narey, zabránil tím rychlému přechodu Stuttgartu do útoku.

108
    Kittelovi vůbec nevyšla myšlenka se skákavým pasem do pokutového území, ten letěl zcela mimo dosah jeho spoluhráčů.