Everton – Watford 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 3:1 (kon.) | Burton – Leicester 1:3 (kon.)
Crawley Town – Colchester 1:3 (kon.) | Oxford Utd. – Sunderland 1:1 (4:2 po pen.)
po penal. (4:2)
Oxford United FC
1:1 (1:0)
Sunderland AFC
Úterý 29.10.2019, 20:45Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Máme za sebou souboj mezi Oxfordem a Sunderlandem, ve kterém nakonec byl šťastnější domácí tým. Ti vedli po první půli 1:0, nicméně hosté v poslední dvaceti minutovce ožili a byli lepším týmem a zaslouženě díky McNultymu srovnali.

Na řadu tak přišly pokutové kopy, ve kterých nejprve hostující Grigg mířil vysoko nad, následně McNultyho vychytal Eastwood a vzhledem k tomu, že se domácí nemýlili, postoupili do dalšího kola. (22:50:02)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:11.