Bournemouth – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:2 (kon.)
Brighton – Norwich 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Burnley 3:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Watford – Chelsea 1:2 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (1:0)
Liverpool FC
Sobota 02.11.2019, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 11. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:9. (18:05:57)

Fotbalisté Aston Villy dnes sahali po senzaci. Ještě čtyři minuty před koncem řádné hrací doby totiž vedli nad lídrem tabulky z Liverpoolu 1:0, ale nakonec neberou ani bod.

Domácí poslal ve 21. minutě do vedení po standardce Trézéguet a poté se Villans dlouho úspěšně bránili. Po změně stran nápor Reds sílil, ale útočníci dlouho neměli svůj den. V závěru utkání se však našel Sadio Mané, po jehož centru nejprve srovnal v 87. minutě Andy Robertson a v nastavení rozhodl sám senegalský útočník. Liverpool tak za týdne půjde do duelu s druhým Manchesterem City s šestibodovým náskokem.

90+6
    90+4. Sadio MANÉ - 1:2

90+4
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec přeci jen vyhrají! Alexander-Arnold zahrál roh na bližší tyč, kam si seběhl SADIO MANÉ. Ten míč zády k bráně hlavou lízl tak šikovně, že balón zapadl k delší tyči Heatonovy brány.

90+4
    Trent Alexander-Arnold zahrál přímý kop nad břevno. Někdo z hráčů ve zdi míč lízl, takže je to alespoň roh pro Liverpool.

90+2
    Po faulu na Origiho budou hosté zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice. Z půlkruhu u šestnáctky!

90+1
    Po rohovém kopu Alexandera-Arnolda míč odklidil do bezpečí Kodjia. Rozhodčí nastaví pět minut!

90
    Další nebezpečný centr Maného. Ten hledal Origiho, ale před ním zasáhl Almuhammadí. Roh pro Liverpool.

89
    Liverpool by chtěl jistě dokonat obrat. Teď ale musel van Dijk zakopnout míč do autu.
    87. Andrew ROBERTSON - 1:1

87
    Hosté se přeci jen dočkali vyrovnání! Na parádní centr Sadia Maného z pravé strany si naběhl levý obránce ANDREW ROBERTSON, který na vzdálenější tyči zatloukl hlavou balón za Heatona – 1:1.

86
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Wesley, přichází Jonathan Kodjia.

85
    Hostům to prostě nelepí! Střílený centr Alexandera-Arnolda mířil do nebezpečného prostoru a snad tři hráči Liverpoolu na míč těsně nedosáhli.

84
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Naby Keïta.

84
    Trent Alexander-Arnold to vzal na sebe. Z pravého křídla si navedl míč na střed a levačkou vypálil necelý metr vedle vzdálenější tyče!

83
    Tyrone Mings hraje velký zápas. Nyní odrazil do bezpečí centr Alexandera-Arnolda.

81
    Trézéguet v dobrém náběhu směrem k bráně Reds. Do zakončení mu stačil vložit nohu obránce a tak z toho bude roh pro Villans.

81
    Žlutou kartu dostává Anwar El Ghazi (Aston Villa FC).

Martin Augustin

Branky: 21. Trézéguet (J. McGinn) – 87. Robertson (Mané), 90+4. Mané (Alexander-Arnold)

Karty:   81. El Ghazi (ASV) – 37. Mané (LIV), 58. V. van Dijk (LIV)

Aston Villa FC: Heaton – Guilbert (69. A. Almuhammadí), Engels, Mings (C), Targett – J. McGinn, Nakamba, Douglas Luiz (73. Hourihane) – El Ghazi, Wesley (86. Kodjia), Trézéguet.
    Náhradníci: Steer – Lansbury, Taylor, Konsa, A. Almuhammadí, Hourihane, Kodjia.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Lovren, V. van Dijk, Robertson – J. Henderson (C), Wijnaldum (65. Origi), Lallana (84. Keïta) – M. Salah (65. Oxlade-Chamberlain), Firmino, Mané.
    Náhradníci: Adrián – Oxlade-Chamberlain, Origi, Fabinho, Milner, Joe Gomez, Keïta.

Rozhodčí: Moss – Cook, Smart