Bournemouth – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:2 (kon.)
Brighton – Norwich 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Burnley 3:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Watford – Chelsea 1:2 (kon.)
AFC Bournemouth
1:0 (1:0)
Manchester United
Sobota 02.11.2019, 13:30 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 11. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Bournemouthu, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. Druhý poločas nám přinesl hodně vyrovnanou podívanou, přičemž se Manchester United v závěru utkání dostal do slibného náporu. Dokonce jsme sledovali několik zajímavých šancí, avšak k vyrovnání stavu nakonec nedošlo. Bournemouth tak ustrážil své vedení, v tomto duelu padla jediná branka. (15:21:28)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:12.

90+3

90+2
    McTominay v závěru zápasu přenechal do lepší palebné pozice pro Freda, který vyslal snad čtvrtý dnešní střelecký pokus. Jeho rána směřovala doprostřed branky.

90+1
    V závěru utkání ještě jedna žlutá karta, vyfasoval jí domácí Wilson, který fauloval kousek od středového kruhu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Bournemouth se strachuje o výsledek. Ještě musí počítat s nastaveným časem.

88
    U postranní lajny byl atakován střídající Williams, čehož si všiml také hlavní sudí. Hosté rozehráli volný kop po zemi, posléze se nastěhovali na druhou stranu.

86
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Lewis Cook.

86
    Mezi obránce si seběhl Rashford, který se chystal zakončit. Nakonec mu pod kopačky přijel dnes velmi dobře hrající Cook, který odklidil balón do zámezí.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Bournemouth stále drží vedení o jednu branku. V posledních minutách sledujeme hodně zajímavou partii.

84
    Aby toho nebylo málo, tak zhruba ze třiceti metrů od branky napřáhl McTominay. Jeho nepříjemná rána se stala kořistí brankáře, který vyrážel před sebe.
    83. Greenwood trefil tyč.

83
    Málem bylo vyrovnáno! Hosté rozehráli rohový kop nakrátko, posléze to Fred zkoušel centrem ke vzdálenější konstrukci, kde Greenwood trefil pouze tyč.

83
    Maguire se nákopem pokoušel vysunout Rashforda, který dokonalým způsobem zalepil těžkou nahrávku. Po jeho nahrávce se Fredovi povedlo roztáhnout hru.

82
    Na pořadu dne byl rohový kop z levé strany, o který se i tentokráte postaral Young. Jeho centr se snášel ke vzdálenější konstrukci, kam přispěchal Ramsdale.

81
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Aaron Wan-Bissaka, přichází Brandon Williams.

80
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Daniel James, přichází Mason Greenwood.