Espanyol – Valencia 1:2 (kon.) | Levante – Barcelona 3:1 (kon.) | Sevilla – Atlético 1:1 (kon.)
Real Madrid – Real Betis 0:0 (kon.)
Levante UD
3:1 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 02.11.2019, 16:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 12. kolo

Druhý poločas nám nakonec přinesl mnohem hezčí fotbal než ten první. Nejprve se začalo volně, ale poté přišla v 61 minutě srovnávací branka domácích v podání Campañi. O dvě minuty později se prosadil Mayoral a Levante už vedlo, to však nebylo zdaleka vše. V 68 minutě se prosadil Radoja a pečetil tak vítězství, nic na tom už nezměnila ani neuznaná branka Messiho pro ofsajd. Hosté si ani nedokázali vytvořit tlak, posbírali šest žlutých a zaslouženě prohráli. Levante hrálo mnohem aktivněji směrem dopředu. To je ode mě vše, na shledanou. (17:56:52)

90+4
    Messi ještě střílel, ale jeho rána byla zblokovaná, rozhodčí poté zápas ukončil.

90+3
    Domácí se ubránili rohovému kopu a vyrazili dopředu. Melero měl před sebou téměř prázdnou branku, tu však minul.

90+2
    Zakončení Fatiho hrudníkem nebylo příliš účinné a brankář bez větších problémů chytá.

90+1
    Hlavní rozhodčí ještě nastavuje čtyři minuty.

90
    Barceloně už opravdu moc času nezbývá.

89
    Ofsajd, ve kterém stál Carles Pérez.

87
    Střídání v týmu Levante: Odchází Jose Campaña, na hřiště jde na chvíli Erick Cabaco.

86
    Šestá karta pro Barcelonu, dostává ji Fati.

84
    Fati si pomohl faulem, a tak se opět hosté musí stěhovat pryč ze soupeřovo poloviny.

82
    Střídání v týmu Levante: Odchází kapitán Jose Morales a nahradil ho Nikola Vukčević.

81
    Sergio Roberto vidí žlutou kartu za zastavení Moralese, který by jinak šel sám.

81
    Rohový kop hostů nenašel nikoho.

80
    Messiho střela byla zablokovaná, hosté stále u míče.

78
    Pérez si vyměnil míč na pravé straně s Robertem, ale nic zajímavého nevymyslel.

77
    Hosté se stále snaží alespoň o kontaktní gól.

76
    Messi sice dal gól, ale Griezmann, který mu na něj přihrával, stál v ofsajdu, odhalilo video. Gól tedy neplatí a stav je stále 3:1.

73
    Morales udělal kličku Lengletovi a poslal míč před branku, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

72
    Hostům teď nic nevychází.

David Kubík

Branky: 61. Campaña (Morales), 63. B. Mayoral (Campaña), 68. Radoja – 38. Messi (pen.)

Karty:   52. E. Bardhi (LVN) – 13. Arthur (BAR), 56. Griezmann (BAR), 66. Piqué (BAR), 67. Lenglet (BAR), 81. Roberto (BAR), 86. Fati (BAR)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 9:13.
    Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Vezo, C. Clerc – Melero, Radoja, Campaña (87. Cabaco) – E. Bardhi (62. Rochina) – B. Mayoral, Morales (C) (82. N. Vukčević).
    Náhradníci: Cárdenas – Cabaco, Coke, N. Vukčević, Rochina, Martí, Hernâni.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, N. Semedo – Arturo Vidal (65. Busquets), F. de Jong, Arthur (67. Fati) – Messi (C), L. Suárez (41. C. Pérez), Griezmann.
    Náhradníci: Neto – Alba, Todibo, Rakitić, Busquets, C. Pérez, Fati.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Teodoro Sobrino, José Naranjo (všichni ESP)