2:2 (1:2)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 02.11.2019, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (12:25:27)

Je dobojováno. Domácí celek sice prohrával už 0:2, ale nakonec bere v tomto zápase 2 body, protože vyrovnal a v penaltové loterii byl úspěšnější.

Střílení penalt začíná.

90+1
    Druhý poločas skončil.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Jenže celek Domažlic nepouští soupeře do zakončení.

85
    V závěru utkání je aktivnější Motorlet, který se snaží urvat vítězství na svou stranu.

82
    Motorlet zahrával zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo a pokračujeme za stavu 2:2.

81
    Domácí se usadili na polovině soupeře, tak uvidíme, co vymyslí.

79
    Oba celky se snaží duel rozhodnout, ale vypadá to, že si týmy body rozdělí.

77
    Další střelecký pokus hostujícího hráče, ale tentokrát mu scházela přesnost a Hrubeš byl bez práce.

75
    Hosté zahrávali rohový kop, ale k centrovanému míči se žádný z hráčů nedostal.

72
    Nyní jsme viděli několik střeleckých pokusů, ale žádný se neujal.

70
    Oba celky mají na rozhodující branku zhruba dvacet minutek, jinak přijdou na řadu pokutové kopy.

66
    Domácí nyní zatlačili svého soupeře, ale ten to zvládl a ubránil se.

65
    Žlutou kartu dostává Fotr (FK Motorlet Praha).

64
    Oba celky se tlačí do zakončení, ale na další branku stále čekáme.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to 2:2, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.