Petřkovice – D. Benešov 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Zlín B 0:0 (kon.) | Slovácko B – Ostrava B 0:1 (kon.)
Hlučín – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Uh. Brod – Blansko 0:1 (kon.) | Rosice – Kroměříž 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:0 (0:0)
FC Zlín B
Sobota 02.11.2019, 10:15 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:14:47)

Střely na branku: 12:0. Střely mimo: 6:7. Rohy: 17:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:8.

Je konec. Frýdek-Místek dnes remizoval na domácí půdě s béčkem Zlína 0:0. Frýdeckomístečtí byli jasně lepším týmem, ale hostující brankář Stanislav Dostál předváděl něco neskutečného a kromě dvou chycených penalt Varadiho a Šumského si připsal také nespočet vynikajících zákroků. Domácí tak jsou se svým nulovým přídělem hodně nespokojení, ovšem na druhou stranu se svou obranou mohou být spokojeni hodně, protože Zlín nevystřelil ani jednou na svatyni Michala Bárty.

90+3

90+2
    Literákovi se nepodařila přihrávka, ale domácí posléze opět získali míč na své kopačky.

90+1
    Domácí celek získal rohový kop z pravé strany, po kterém míč poskakoval ve vápně, ale tam jej následně opět chytil Dostál.

90
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Telnar.

89
    Rezerva Zlína se pokoušela projít dopředu po pravé straně, kde nakonec získala autové vhazování.

88
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Pejša, přichází Löbb.

87
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Hurta.

86
    Je absolutně neskutečné co dnes předvádí gólman Stanislav Dostál, který zlikvidoval další dvě tutovky Frýdeckomísteckých, kteří si už neví rady!

85
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Váňa, přichází Jadrníček.

85
    Po následném centru sice přišla hlavička domácího hráče, ale ta zdaleka minula bránu.

85
    Po chvíli přišel centr Šumského, který byl rovněž zblokován a následovat bude rohový kop Válcoven.

84
    Adam Kebísek svou bojovností nyní vybojoval autové vhazování pro Frýdek-Místek a konec zápasu tak bude ještě hodně dramatický.

83
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Ožvolda, přichází Kubík.

82
    Následné zakončení hostů skončilo pouze vedle domácí svatyně.

81
    Tentokrát Zlínští získali rohový kop z pravé strany a bylo by velké překvapení, kdyby vstřelili branku.

80
    Posléze ještě uviděl dodatečně žlutou kartu za řeči Nicolas Šumský.

80
    Po následném rohu Frýdeckomísteckých přišel protiútok hostů, který ale nepřinesl nic nebezpečného.

80
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hykel, přichází Visič.

79
    Jakub Teplý se dostal do zakončení hlavou, ale jeho pokus vyráží prsty nad horní tyč Stanislav Dostál!

78
    Tak tohle bylo velké štěstí, že vzadu zůstal Daniel Bialek, který zachytil míč, jinak by se Zlín ve dvou hráčích řítil sám na bránu.

77
    Momentálně je z fotbalu spíše bramboračka a nevidíme žádné pěkné akce, ale pouze nepřesné nákopy.

76
    Béčko Zlína se dostalo směrem dopředu po pravé straně, ale následný centr byl hodně nepřesný a skončil pouze v zámezí.

Dnešní utkání sleduje 411 diváků.

74
    Tentokrát to byl opět Tomáš Hykel a posléze Matěj Hýbl, kteří se dostali ke střele na bránu, ale Dostála dnes snad nejde překonat!

73
    Tomáš Hykel se snažil prodrat přes Košáka, ale pomohl si faulem, který rozhodčí viděl a také odpískal.

71
    Zlín si vypracoval příležitost pro střelu, která ale skončila pouze vedle domácí svatyně.

70
    Dvacet minut před koncem Frýdeckomístečtí získali rohový kop z pravé strany.

69
    Šumský se sice dostal kolem hostujícího hráče, ale posléze vypálil jen vedle svatyně Zlína.

68
    Béčko Zlína nyní oživlo a snaží se dostat dopředu a něco vymyslet, ovšem následný nákop končí v moci Bárty.
    66. Neproměněná penalta Šumského.

66
    Tak tohle už je neskutečné! Frýdeckomístečtí získali druhou penaltu v dnešním zápase. Tentokrát se k ní postavil Nicolas Šumský, který vypálil po zemi k levé tyči, ale Stanislav Dostál chytá také druhý pokutový kop!

66
    Žlutou kartu dostává Košák (FC Fastav Zlín B).
    66. Penaltový faul Košáka.

66
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek.

65
    Šumský si došel ve středu hrací plochy pro faul a u balónu tak bude opět Frýdek-Místek.

64
    Ovšem následný roh nakonec nepřinesl žádnou velkou šanci a sudí odpískal faul domácímu hráči.

63
    Domácí celek dál tlačí na svého soupeře a znovu jim k tomu může pomoct rohový kop.

61
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Šohaj.

60
    Hodina hry je u svého konce a stále jsme se nedočkali žádné branky. Ve druhém poločase je na hrací ploše pouze domácí mužstvo, ale tomu se stále nedaří překonat brankáře Dostála.

59
    Martin Váňa se dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl kartu žluté barvy.

58
    Po centru z rohu přišla hlavička domácího hráče, ale Stanislav Dostál předvedl další výborný zákrok!

57
    Kebískův centr z pravé strany skončil zblokován v zámezí a následuje opět rohový kop.

56
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Pafka, přichází Jura.

56
    Hra je přerušená, jelikož se srazili dva hráči a na trávník jsou přivoláni lékaři.

55
    Po dalším rohu Frýdku-Místku se dostal ke střele Varadi, ale jeho střela neprošla blokem obrany Zlína.

54
    Po skvělé přihrávce se opět dostal do velké šance Tomáš Hykel, ale ani tentokrát nedokázal překonat brankáře Dostála, jenž chytá v excelentní formě!

52
    Frýdek-Místek je od začátku druhé půle v tlaku, ale až na Šumského si zatím domácí nevypracovali nějakou větší šanci.

51
    A centrovaný míč znovu hledal ve vápně Bialka, který se ale dopustil pouze nedovoleného zákroku a brankář Dostál tak bude mít odkop od své brány.

50
    Nyní už Válcovny získaly rohový kop z levé strany, o který se opět postará Šumský.

49
    Michal Skwarczek se dostal dopředu z pravé strany, ale jeho následný pokus o centr nic nepřinesl.

48
    Nynější standardní situace ale už nebyla tak nebezpečná a bude následovat pouze odkop od hostující svatyně.

47
    Nyní Frýdeckomístečtí získali rohový kop z levé strany, o který se postaral Šumský a do zakončení se dostal Bialek, jehož hlavička byla zblokována a následuje další roh.

46
    Už po patnácti vteřinách ve druhém poločase mohli jít domácí do vedení! Hyklův centr do vápna si chtěl obránce Zlína zpracovat na prsa, což se mu nepodařilo a do zakončení se tak dostal Šumský, ovšem Dostál si opět poradil!

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:19.

První poločas je u svého konce a stav mezi Frýdkem-Místkem a béčkem Zlína je bezbrankový. O něco lepším týmem směrem dopředu je ten domácí, který navíc ve 27. minutě získal pokutový kop, kterého se ujal Varadi, ovšem jeho střelu k tyči vyrazil brankář Dostál, který je dnes ve velké formě, protože posléze zmařil minimálně dvě velké šance soupeře.

45

44
    Posléze přišel další centr Frýdku-Místku, který končí bezpečně v moci gólmana Dostála.

43
    Z ničeho nic se v obrovské šanci ocitl Tomáš Hykel, ale Stanislav Dostál předvedl další excelentní zákrok a zatím drží Zlín nad vodou!

42
    Hosté sice získali autové vhazování na své polovině, ale směrem dopředu z toho ani nyní nebylo nic nebezpečného.

40
    Frýdek-Místek získal další rohový kop z pravé strany, ale ten tentokrát odvrátila obrana Zlína do bezpečí.

39
    Varadi sice dokázal odcentrovat do vápna z pravé strany, ale následné zakončení domácího hráče končí opět vedle brány Zlína.

38
    Momentálně je k vidění spíše nakopávaná, než kopaná a zápas není nijak moc atraktivní.

37
    Stanislav Dostál má pouze další odkop od své svatyně, jelikož přišel nepřesný nákop domácích.

35
    Veliké nedorozumění nyní bylo ve vápně Frýdku-Místku, ale vše zachránil Daniel Bialek, který odkopl míč do zámezí.

34
    Posléze měli k dispozici volný kop také Frýdeckomístečtí, ale centr z pravé strany končí v moci Dostála.

33
    Zlínští získali volný kop z leví strany, ale jeho následná exekuce byla hodně nepřesná.

32
    Nyní se snažil projít po levé straně Matěj Hýbl, ale ten se nakonec nachytal pouze v ofsajdovém postavení.

31
    Frýdek-Místek získal dva rohové kopy za sebou, ale ani jeden nepřinesl žádné nebezpečí.

30
    Půl hodina hry je u svého konce a stále jsme nebyli svědky nějakého gólu. Nejblíž k němu měl samozřejmě Adam Varadi, který ale neproměnil pokutový kop.

29
    Šumský se dostal k doraženému míči a snažil se střelou zpoza vápna překonat Dostála, ovšem jeho pokus byl zblokován obráncem.
    27. Neproměněná penalta Varadiho.

27
    K pokutovému kopu se postavil Adam Varadi, který vypálil k pravé tyči, kde ale skočil také Stanislav Dostál a je z toho fantastický zákrok! Skóre tak dál zůstává bezbrankové.

26
    Tomáš Uhřík navíc ještě uviděl kartu žluté barvy.
    26. Penaltový faul Uhříka.

26
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek. Po faulu hostujícího obránce Uhříka mají domácí velkou šanci otevřít střelecký účet.

24
    Nepřesná přihrávka domácích skončila pouze vedle hostující svatyně.

22
    Vcelku nebezpečný nákop za obranu skončil jen u připraveného brankáře Dostála, který chytil míč před dotírajícím Šumským.

21
    Míč z rohu proletěl vápnem a posléze se do něj opřel jeden z domácích hráčů, ale rovněž přestřelil.

20
    Frýdeckomístečtí jsou ale v tlaku a následuje další rohový kop, tentokrát jej bude zahrávat Hýbl.

19
    Po chvíli se ale balón opět dostal k Šumskému, který vyslal další míč do vápna a našel hlavu Varadiho, jenž přestřelil.

18
    O standardní situace se opět postaral Nicolas Šumský, ale míč letící do vápna vyboxoval Dostál.

17
    Adam Varadi se vydal s míčem po levé straně, který posunul na Hýbla, ale jeho následný centr byl zblokován a následuje tak rohový kop Frýdku-Místku.

15
    Už to vypadalo, že se Zlín dostane do zakončení, ale po nepřesné přihrávce bude mít Bárta jen odkop od své svatyně.

13
    Zatím utkání není příliš pohledné a vidíme velký počet nepřesností. O něco lepším týmem je Frýdek-Místek, ale i Zlín ukázal, že umí vystřelit, byť pouze vedle brány.

11
    Nyní se pro změnu dostali do šance hráči hostujícího týmu, kterým se ale zatím nedaří trefovat bránu Válcoven.

9
    Teď už sice balón skončil v bráně hostů, ale po jasném a odpískaném ofsajdu.

8
    Už se Jakub Teplý ocitl za brankářem, ale místo doražení míče do brány jej odkopl zlínský obránce.

6
    Hosté mají k dispozici další rohový kop, po kterém přišla střela, ale ta zavítala několik metrů vedle pravé tyče.

5
    Posléze ještě přišel pokus Adama Varadiho, ale ten byl hodně nepřesný a skončil nad svatyní zlínského béčka.

4
    Matěji Hýblovi se otevřela levé strana a následně tak přišla střela na bránu, kterou ale Dostál zlikvidoval.

3
    Následná standardní situace ale nenabídla nic nebezpečného a k míči se dostala Lipina.

2
    Velice špatnou přihrávku předvedla frýdeckomístecká obrana a Zlín tak získal rohový kop naprosto zadarmo.

1
    Domácí celek se sice dostal do šestnáctky svého soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a Dostál tak bude mít odkop.

1

MFK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek, Literák (C), Hykel, Šumský, Varadi, Teplý, Ožvolda, Hýbl, Skwarczek, Bialek
    Náhradníci: Ciupa – Šohaj, Hurta, Kubík, Visič, Kaizar, Telnar

FC Fastav Zlín B: Dostál – Červenka, Košák, Váňa, Mlýnek M., Gettler (C), Mlýnek V., Uhřík, Pafka, Pejša, Nečas
    Náhradníci: Lebánek – Maršálek, Jura, Jadrníček, Šiška, Lobb

Rozhodčí: Stanislav Pochylý – Peter Mrázek, Jiří Macrineanu.

FC Fastav Zlín B:

Zlín B je aktuálně až na předposlední 17. pozici s 10 body a skóre 17:30. Béčko prvoligového Zlína má už šest proher v řadě. Ta poslední přišla v posledním zápase, kdy Zlín přivítal Petřkovice. Ve 30. minutě poslal hosty do vedení Tomšů. V 59. minutě to bylo 2:0 pro Odru, když se trefil Moučka. V 82. minutě přidal druhou branku Tomšů a Zlín tak prohrál 0:3. Nejlepším střelcem je se šesti góly Gettler.

MFK Frýdek-Místek:

Frýdek-Místek má ambice na postup do 2. ligy, ale momentálně je na 3. místě s 26 body a skóre 22:14. Na první Blansko ztrácí momentálně čtyři body. V posledním zápase Válcovny zavítaly na trávník Baníku Ostrava B. Ve 22. minutě poslal hosty do vedení Hykel a po prvním poločase tak vedla Lipina 1:0. V 62. minutě to bylo už 2:0 po trefě Teplého. V 74. minutě se trefil také Šohaj a sedm minut před koncem potvrdil jasnou výhru Frýdku-Místku Varadi. Válcovny tak zvítězily 4:0. Nejlepším střelcem je s osmi góly Teplý.

Ve 14. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se proti sobě utkají týmy MFK Frýdek-Místek a FC Fastav Zlín B. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2013 na půdě Frýdku-Místku, který zvítězil jasně 6:0. Dnes se bude opět hrát na stadionu Stovky, který nabídne kapacitu až pro 12 400 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Michal Raška

Branky:

Karty:   80. Šumský (FRM) – 26. Uhřík (ZLB), 59. Váňa (ZLB), 66. Košák (ZLB)

Neproměněná penalta: 27. Varadi (FRM), brankář Dostál zneškodnil, 66. Šumský (FRM), brankář Dostál zneškodnil

FK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek (87. Hurta), Literák (C), Hykel (80. Visič), Šumský, Varadi (61. Šohaj), Teplý (90. Telnar), Ožvolda (83. Kubík), Hýbl, Skwarczek, Bialek

FC Zlín B: Dostál – Červenka, Košák, Váňa (85. Jadrníček), Mlýnek M., Gettler (C), Mlýnek V., Uhřík, Pafka (56. Jura), Pejša (88. Löbb), Nečas
    Náhradníci: Lebánek – Maršálek, Jura, Jadrníček, Šiška, Löbb

Rozhodčí: Stanislav Pochylý – Peter Mrázek, Jiří Macrineanu