Konyaspor – Gençlerbirliği 1:1 (kon.) | Alanyaspor – Başakşehir 0:0 (kon.) | Trabzonspor – Göztepe 0:1 (kon.)
Antalyaspor – Besiktas 1:2 (kon.)
Konyaspor
1:1 (1:0)
Gençlerbirliği S.K.
Sobota 02.11.2019, 13:00 • Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu (Konya) • Turecká Superliga • 10. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou. (14:59:31)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:7. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:9.

Je konec. Utkání nakonec končí remízou 1:1, ovšem ještě v 92. minutě to vypadalo na výhru domácího celku. Já říkal, pokud takto budou domácí hrát tak na to doplatí a ono se to opravdu stalo. Remíza je dle mě zasloužená, první poločas patřil domácím, druhý zase hostům. Hráčem utkání byl hrdina zápasu Yasin Pehlivan.

90+5

90+4
    Gençlerbirliği právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno!! Hosté zahrávali rohový kop, který nejdříve někdo ztečoval, a to přímo na nůžky čerstvě vystřídaného YASINA PEHLIVANA, který se momentálně stává hrdinou týmu.

90+2
    Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Levan Šengelia, přichází Fallou Diagné.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90
    Domácí se dokázali ubránit a nyní mohou založit rychlý protiútok!

89
    Domácí diváci již poskakují a věří, že jejich tým vyhraje, ovšem hosté mají momentálně obrovský tlak v brankovišti!

88
    Žlutou kartu dostává Riad Bajić (Konyaspor).

87
    Domácí se drželi v útoku a mohli se i dostat do nějaké té příležitosti, jenomže od jednoho z hráčů se míč nešťastně odrazil do autu.

86
    Žlutou kartu dostává Nadir Çiftçi (Gençlerbirliği S.K.).

85
    Nadir Çiftçi nechtěně v útoku zfauloval domácího Uludaga, díky tomu tak ukončil nadějný útok svého týmu, domácí se osvobodí z vlastní poloviny.

84
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází Yasin Pehlivan.

83
    Hosté měli ještě výhodu rohového kopu. Balón se dostal až na zadní tyč, tam si to ale skvěle pohlídal brankář, který tak zažehnal velkou šanci soupeře.

81
    Do konce základní hrací doby zbývá necelých devět minut a tlak hosté bude nejspíš přibývat a přibývat. Uvidíme zda se opravdu dočkáme vyrovnávací branky, nebo si vedení Konyaspor pohlídá.

80
    Do vápna Konyasporu přisvištěl takřka nečekaný centr. Nebýt rychlé reakce brankáře Kirintiliho, Giovanni Sio by zakončoval do polo odkryté sítě.

79
    Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Ömer Ali Şahiner, přichází Riad Bajić.

78
    Snad poprvé v tomto poločase, se domácí dostali do nějakého zakončení. Deni Milošević se s míčem točil skoro třicet sekund, až se nakonec ke střele dostal. Ta ale letěla těsně nad břevno.