Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 1:4 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:0 (kon.)
Příbram – Klatovy 9:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Bílina 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Opava 6:3 (kon.)
Trutnov – Děčín 4:3 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:7 (kon.)
David Servis – Kobra 5:7 (kon.) | Kolín – Tábor 2:1 (kon.) | China Golden Dragon – Písek 3:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
HC Draci Bílina
Sobota 02.11.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

V dnešním utkání se střetne třetí celek tabulky sever s posledním. Mostečtí LVI po sérii sedmi výher prohráli dvakrát za sebou, doma minulou sobotu s HC Děčín 2-3 a ve středu utrpěli debakl na půdě vedoucího týmu HC Vrchlabí 11-2. Náš soupeř HC Draci Bílina prohráli 4-3 na půdě HC Rodos Dvůr Králové nad Labem a doma prohrál s týmem BK Nová Paka 3-6.

Kanadské bodování HC Draci Bílina:¨
    Jakub Procházka 17 bodů (9+8)
    Jaroslav Šimeček 16 (7+9)

Kanadské bodování Mostečtí LVI:
    Martin Mical 21 (11+10)
    Ivan Řehoř 19 (10+9)

Dnešní úvod utkání se opět ponese ve slavnostním duchu. Nově vznikající dětský koutek rozšíří noví členové Milan Böhm junior a Jakub Čmolík junior. Mlaďasům přejeme, ať jsou zdraví a tatínkům přejeme ať je i jejich sezóna plodná

00:01

00:16
    Ke kotouči se dostal Vítězslav Nedrda. Teč šla mimo

01:48
    K první šanci se dostali také hosté, ale Konstantin Tyurin trefil nejbližšího hráče

02:26
    František Bakrlík vyhrál buly a Milan Böhm napřáhl až ke stropu. Petr Galuška vyráží

03:25
    Teď si lahůdku ve své lapačce kontroluje Lukáš Hosnedl

04:01
    Konstantin Tyurin asi hokej zná, jeho akce byla koukatelná, ale Miroslav Kuba neměl při zakončení štěstí

04:25
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

04:27
    A LVI hned vyhazují, žádné saky paky

05:17
    Jaroslav Šimeček vzal odpovědnost na sebe, jedna klička, druhá klička, třetí klička a Lukáš Hosnedl drží kotouč

05:53
    Od modré mířil Miroslav Pokorný, nějaké odrazy tam byly, ale kotouč je za brankou Draků

07:05
    Vladimír Kýhos si ukázkově našel najetého Františka Málu, ale ten nechal vyniknout Petra Galušku, který vyráží vyrážečkou do sítě

07:22
    A další kotouč v síti nad brankou

07:50
    Mladé pušky se rozletěli do útoku, Ivan Řehoř máznul krásnou přihrávku Davidovi Drašarovi, ten vrátil, ale Ivan Řehoř i když objel brankáře a zívala na něj celá branka, tak nedokázal zakončit

08:25
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fábry – 2 min., podrážení).

09:49
    Štěpán Urbánek vyslal takovou hezkou žabičku od modré, Petr Galuška si dal pozor

14:36
    Mladé pušky předvedli v útočném pásmu krásný kolotoč, ale ani jeden z trojice Mical-Řehoř-Čmolík se neprosadil

15:50
    Teď nabral rychlost hostující Petr Kobes, ale to je vše, co se mu podařilo

16:05
    Čerstvý otec Milan Böhm se dostal do slibné šance, ale Petrovi Galušovi pomohlo držadlo hokejky

16:55
    Do útoku se probíjeli František Bakrlík s Vítězslavem Nedrdou, ale i když na posledně jmenovaného zívala celá prázdná branka. To je na dřeváka roku...

18:03
    Kde se vzal, tu se vzal po buly na modré napřáhl Ivan Řehoř, plácnul to na branku a hostující Petr Galuška měl plné břicho práce

18:51
    Milan Böhm prokličkoval co se dalo, objel si všech pět hostujících kuželek, ale tu šestou již nepřekonal

19:49
    Vhazuje se po pravé ruce Lukáše Hosnedla

První třetina nám nepřinesla žádnou branku, i když bylo spousto šancí na obou stranách. Lvi těch šancí měli daleko více, ale nikdo branku nedokázal vstřelit. Zvlhnul nám střelecký prach

24:19
    Martin Mical krásně přihrál Alešovi Havlůjovi, ale ten trefil jen hostujícího brankaře

26:52
    No co teď Lvi nedali, to jsem už dlouho neviděl. V jednom střídání měli asi čtyři vyložené šance, Petrovi Galušovi vypadl třikrát puk, ale Lvi dneska snad branku nedají. Prach zvlhnul

28:12
    I hosté umějí zaútočit. Tomáš Kolíček nahodil jednu laskonku na Lukáše Hosnedla

28:54
    Draci právě vstřelili branku!
    No a nedáš dostaneš!!! Z ojedinělé šance se trefuje krásně nekrytý před brankou ZDENĚK FABRY. Asistence: Jaroslav Šimeček a Jakub Procházka

29:24
    No a hosté ožili, Konstantin Tyurin trefuje tyč

30:20

30:55
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    No hurá!!! Konečně to někdo vzal na sebe. To byla rozborka, sborka celé útočné trojice. Gól do prázdné sítě trefil DAVID DRAŠAR, asistence: Ivan Řehoř a Martin Mical

32:22
    Hosté se dostali do mírného tlaku. Šanci však žádnou neměli

32:50
    Štěpán Urbánek předvedl ukázkový obranný zákrok, kdy okradl o kotouč Miroslava Pokorného

34:29
    Z levé strany to zkoušel Tomáš Urban

34:58
    Teď ztratil trestuhodně kotouč Roman Fučík, svoji chybu napravil

35:09
    A je tu opět z ojedinělé šance branka. Po nenápadném průniku celého útoku střílí branku DOMINIK KUBIŠTA. Asistence: Vadim Vilinskij a Miroslav Kuba

36:15
    Postavení mimo hru domácích

36:43
    Jakub Procházka našel Jaroslava Šimečka. Ten poslal lehkou střelu tahem. Lukáš Hosnedl kryje

37:13
    Miroslav Polák to zkusil za modrou, branku netrefil

37:44
    Aleš Havlůj si na modré počkal na Filipa Šmejce. Čistý hit

38:20
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šmejc – 2 min., vysoká hůl).

38:27
    Střelu Miroslava Poláka kryje Petr Galuška

39:46
    Hosté vyhazují

39:57
    Kráááásně to ještě zkusil bekhendem Martin Mical. Taková šleha. Bohužel branka z toho není

40:00

Druhá třetina přinesla urputný hokej hlavně ze strany hostů. Ti se všk poctivě vraceli a hráli odpovědně. První branku vstřelil hostující Zdeněk Fábry, domácí mohou litovat jen toho, že jim zvlhl střelecký prach, protože měli před tím minimálně pět vyložených šancí. Na 1:1 vyrovnal po překrásné akci celého útoku David Drašar. Lvi se však radovali jen pět minut, na 1:2 dával Dominik Kubišta. Rozuzlené přinese druhá třetina

40:01

40:33
    No to jsme ale vlétli do třetí třetiny! Po skončené přesilové hře LVI stále tlačili, až si vytlačili vyrovnávací branku, kterou vstřelil FRANTIŠEK MÁLA. Asistence: Vladimír Kýhos a Miroslav Polák

42:40
    Hosté tak vehementně útočili, až je branka z kolíků. Práci mají ledaři

43:24
    A je to opačně. Nejdříve pálí František Mála, trefí tyčku, potom zkusí golfáka Miroslav Polák, puk se odrazí k FRANTIŠKOVI MÁLOVI a ten dalším golfákem rozvlnil síť. Asistence: Miroslav Polák a Vítězslav Nedrda

44:16
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Pokorný – 2 min., nedovolené bránění).

44:29
    Miroslav Polák je opět při chuti. Dnes tam poslal asi patnáctou střelu, což je úctyhodné

44:49
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Urban – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

45:43
    LVI se sami vyhnali z útočného pásma

46:15
    Teď to bylo u bílinské brány jak ve válečné zóně. Odstřelovači Bakrlík, Mála a Kýhos však neuspěli

47:00
    A hosté se pořád statečně brání. Hostující Petr Galuška chytá i bez hokejky. Dnes drží Draky nad vodou

48:43
    A hostující brankař si věří Hraje opět bez hokejky

50:31
    Domácí neproměnili přesilovku 5 na 3 ani dlouhou přesilovku 5 na 4, hosté statečně brání

51:44
    Nyní drží po takové čudle kotouč mezi betony Lukáš Hosnedl

52:07
    Jakub Čmolík najel zleva vystřelil. Strhla se hromadná bitka

52:07
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., napadení). Trest odpyká Dohnal.
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Dohnal.
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Běhula – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – trest ve hře – nesportovní chování).

53:40
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šimeček – 2 min., podrážení).

55:50
    Teď se tu vzpamatováváme z těch trestů, hosté však nic nepředvedli a jsou teď sami nedisciplinovaní

56:04
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Kolíček – 2 min., podrážení).