Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 1:4 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:0 (kon.)
Příbram – Klatovy 9:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Bílina 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Opava 6:3 (kon.)
Trutnov – Děčín 4:3 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:7 (kon.)
David Servis – Kobra 5:7 (kon.) | Kolín – Tábor 2:1 (kon.) | China Golden Dragon – Písek 3:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
HC Draci Bílina
Sobota 02.11.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 15. kolo

První třetina nám nepřinesla žádnou branku, i když bylo spousto šancí na obou stranách. Lvi těch šancí měli daleko více, ale nikdo branku nedokázal vstřelit. Zvlhnul nám střelecký prach
    Druhá třetina přinesla urputný hokej hlavně ze strany hostů. Ti se všk poctivě vraceli a hráli odpovědně. První branku vstřelil hostující Zdeněk Fábry, domácí mohou litovat jen toho, že jim zvlhl střelecký prach, protože měli před tím minimálně pět vyložených šancí. Na 1:1 vyrovnal po překrásné akci celého útoku David Drašar. Lvi se však radovali jen pět minut, na 1:2 dával Dominik Kubišta. Rozuzlené přinese druhá třetina
    Třetí třetina nám začala zhurta. Po skončené přesilové hře vyrovnal František Mála. Ve 44 minutě zvýšil na 3:2 František Mála. Potom nás na dlouhé minuty zaměstnalo vyloučení, kde ústřední postavou byl František Bakrlík, který dostal dohromady 52 trestných minut. Závěr utkání byl v režii rozhodčích a nedisciplinovanosti hráčů, kdy padal jeden trest za druhým. Lvi však dnešní zápas urvali ve svůj prospěch a připisují si důležité body. Dycky Most!!! (19:55:40)

59:59
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Polák – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Mála.

59:53
    Oddechový čas hostů

59:53
    Do vyložené šance se dostal Petr Kobes. Lukáš Hosnedl přiložil teploměr a kotouč drží

56:04
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Kolíček – 2 min., podrážení).

55:50
    Teď se tu vzpamatováváme z těch trestů, hosté však nic nepředvedli a jsou teď sami nedisciplinovaní

53:40
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šimeček – 2 min., podrážení).

52:07
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., napadení). Trest odpyká Dohnal.
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Dohnal.
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Běhula – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – trest ve hře – nesportovní chování).

52:07
    Jakub Čmolík najel zleva vystřelil. Strhla se hromadná bitka

51:44
    Nyní drží po takové čudle kotouč mezi betony Lukáš Hosnedl

50:31
    Domácí neproměnili přesilovku 5 na 3 ani dlouhou přesilovku 5 na 4, hosté statečně brání

48:43
    A hostující brankař si věří Hraje opět bez hokejky

47:00
    A hosté se pořád statečně brání. Hostující Petr Galuška chytá i bez hokejky. Dnes drží Draky nad vodou

46:15
    Teď to bylo u bílinské brány jak ve válečné zóně. Odstřelovači Bakrlík, Mála a Kýhos však neuspěli

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 31. Drašar (Řehoř, Mical), 41. Mála (Kýhos, Polák), 44. Mála (Polák, Nedrda) – 29. Fábry (Šimeček, Procházka), 36. Kubišta (Vilinskij, Kuba)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlík, Havlůj (C), Urbánek, Přibyl, Polák, Fučík – Kýhos, Mála, Nedrda (A)- Mical, Řehoř, Čmolík – Bakrlík, Böhm, Čmolík – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda
    HC Draci Bílina: Galuška (Chabr) – Pokorný, Vilinskij, Petržilka, Urban, Kolíček, Tsurkan, Běhula – Gnusin, Šimeček (A), Kobes – Tyurin, Fábry, Brzek – Bjurkland, Šmejc, Procházka (C) – Kubišta, Kuba, Mašek. Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Hucl – Zimmermann, Sedláček