Denizlispor – Sivasspor 0:2 (kon.) | Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Fenerbahce 1:0 (kon.)
Kasımpaşa SK
2:2 (1:0)
Yeni Malatyaspor
Neděle 03.11.2019, 14:30 • Recep Tayyip Erdoğan Stadı, Istanbul • Turecká Superliga • 10. kolo

Domácí Kasimpasa SK lépe zvládla první poločas, Yeni Malatyaspor poté udeřil dvakrát gólově mezi 60. a 70. minutou Jahovičem a druhá branka byla dokonce vlastní (sražený centr Sarim). Jenže v 77. minutě byl vyloučen Yalcin a Kasimpasa z drtivého tlaku v nastaveném času vyrovnal střídající Khalili. Oba celky tak do ligové tabulky připisují po bodu. Mějte hezký zbytek nedělního dne. (16:37:03)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:14.

90+9

90+9
    Až když lapil Farnolle míč do náručí z posledního útoku Kasimpasy, sudí pískl do píšťalky a ukončil toto utkání.

90+8
    Žlutou kartu dostává Sakıb Aytaç (Yeni Malatyaspor) za zdržování hry.

90+7
    Rozhodčí má asi hodinky z vietnamského tržiště, hraje se dlouho přes signalizovaný čas nastavení.

90+6
    Kara při otočce v pokutovém území ztratil míč, kdyby to byl býval lépe provedl mohlo být s Malatyasporem tuze zle.

90+5
    Hosté zápas očividně zdržují, rozhodčí má s nimi trpělivost, každý bod je dobrý.

90+4
    Fofana byl u střídaček podél postranní čáry zkosen smolařem Sarim, kapitánem Kasimpasy.

90+3
    Jahovič se vrací zpět na hřiště, ale nevedl si příliš úspěšně.
    90+2. Abdul KHALILI - 2:2

90+2
    Kasımpaşa právě vstřelila branku!
    Koita skvěle sklepl centr na spoluhráče ABDULRAHMANA KHALILIHO a ten utěšenou střelou srovnává na 2:2!

90
    Rozhodčí nastaví 6 minut!

90
    Po rohovém kopu musí být Jahovič ošetřován mimo hrací plochu.

89
    Gólovou hlavičku vyráží nad břevno skvělým zásahem na rohový kop pro Kasimpasu brankář Farnolle!

88
    Quaresma byl pozičně skvěle uhlídán Aytacem není z toho ani rohový kop.

87
    Střídání v týmu Kasımpaşa SK: ze hřiště odchází Mustafa Pektemek, přichází İlhan Depe.

86
    Popov, ale s nabízenou možností velmi zle naložil.

85
    Farnolle centrovaný míč pouze špatně vyboxoval kousek za pokutové území.

Rostislav Králik

Branky: 13. Koita, 90+2. Khalili (Koita) – 63. Jahović (Guilherme), 68. Sari (vla.)

Karty:   33. Quaresma (KSK), 75. S. bin Júsif (KSK) – 17. Yalcin (YMA), 90+8. Aytaç (YMA)   77. Yalcin (YMA)

Kasımpaşa SK: R. Köse – S. Popov, Sari (C), S. bin Júsif, Hafez – Sadiku (80. Khalili), Kara – Koita, Hajradinovič (71. Erdoğan), Quaresma – Pektemek (87. Depe).
    Náhradníci: Can Yildiz – Kurukalip, J. Fernandes, Veigneau, Yazgili, Çek, Depe, Erdoğan, Khalili, Toptik.

Yeni Malatyaspor: Farnolle – Aytaç, Hadebe, Akbaş, Chebake (C) – Acquah, Yalcin – Bifouma (67. Fofana), Donald (46. Töre), Guilherme (80. M. Yıldırım) – Jahović.
    Náhradníci: Ceylan – Özdemir, A. Mina, Kas, Töre, Ildiz, Çağıran, M. Yıldırım, Tozlu, Fofana.

Rozhodčí: Özkahya – Hanoglu, Gözütok