Slavia – Poruba 24:23 (kon.) | Most – Prešov 44:26 (kon.)
DHC Slavia Praha
24:23 (11:14)
DHC Sokol Poruba
Středa 06.11.2019, 17:30 • Hala Slavia • MOL liga žen • 10. kolo

Slavia Praha dokázala využít chyb Poruby v polovině druhého poločasu a otočila tak zápas ve svůj prospěch. I když se hostující hráčky v závěru snažily, tak stáhnout manko se jim povedlo pouze na rozdíl jediné branky. K vyrovnání se už nedostaly. S konstatováním, že Slavia porazila Porubu 24:23 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek dne. (19:00:47)

Konec zápasu. (24:23)
    60
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Valerie Smetková). (24:23)

60
    Oddechový čas pro domácí. (24:22)
    60
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Valerie Smetková). (24:22)

60
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková). (24:21)
    58
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
    (24:21)

57
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
    (24:20)
    57
    Desortová střelou z dálky snížila na rozdíl čtyř branek. (24:20)
    56
    Franková nejspíš pečetí vítězství Slavie nad Porubou. (24:19)

56
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (23:19)

55
    Další odpískané kroky hostujícím hráčkám. (23:19)
    54
    Smetková ze sedmičky neuspěla, následně ale dokázala skórovat z dorážky. (23:19)
    54
    Svobodová našla skulinu v hostující bráně. (23:18)
    53
    Smetkové se teď podařilo snížit střelou z pravé strany. Poruba se prosazuje po jedenácti minutách. (22:18)
    52
    Franková střelou o zem navyšuje vedení domácích hráček. (22:17)

52
    Hostující hráčky opět v útoku neúspěšné. (21:17)
    52
    Chlupová z pravé strany zamířila přesně k tyči. (21:17)
    49
    Jačková v krátkém sledu přidává další branku a trestá další chybu hostujících hráček. (20:17)

MCh

DHC Slavia Praha: Pusztaiová, Řezáčová, Šlejtrová – Franková, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Chlupová.
    DHC Sokol Poruba: Mučková, Krebsová – Kučerová, Mýlková, Dybalová, Konečná, Farářová, Smetková, Andrýsková, Prašivková, Desortová, Šmidáková, Zemanovičová, Maiwaelderová.

Rozhodčí: Tomáš Kozler a Martin Zych