Slovácko – Žižkov 3:1 (po pr.)
1.FC Slovácko
3:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 06.11.2019, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • MOL Cup • 4. kolo

Slovácko díky dvěma brankám v prodloužení postupuje do čtvrtfinále MOL cupu, i když proti Žižkovu to nemělo vůbec jednoduché. Hosté sice od 56. minuty hráli o deseti hráčích, jelikož byl po druhé žluté kartě vyloučen Súkenník, ale dokázali na vedoucí branku Dvořáka odpovědět po rohovém kopu, když se prosadil Opluštil. Modrobílí mohli do konce normální hrací doby rozhodnout, měli několik šancí, které ale neproměnili. Slovácko uklidil až v 96. minutě Šašinka, který přehodil vybíhajícího Soukupa, definitivum zápasu dal střídající Vasiljev. (19:33:18)

120

120
    Havlík zahrával zkrácený roh, balon nasměřoval na Kadlece, jehož volej směřoval k tyči, u které byl Soukup.

120
    Utkání pomalu končí, je jasné, že poslední volné místo obsadí Slovácko, které postoupí do jarní části MOL cupu.

118
    Diváci si přáli ještě jednu branku v síti Žižkova, ale hráči je nevyslyšeli.

117
    Po rozehrání si míč vzal Sadílek, který šel z pravé strany na hranici vápna a vystřelil ránu, která šla pod břevno, Soukup balon vyškrábl nad břevno.

116
    Kalabiška byl faulovaný na polovině Žižkova, sudí Julínek chvíli váhal, zda má odpískat faul, nakonec do píšťalky fouknul a domácí budou rozehrávat.

113
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko vede o dvě branky a je více než jasné, že zápas už nepustí. Po centru z pravé strany hostující hráč neodvrátil míč ideálně, ten se dostal k TOMÁŠI VASILJEVOVI, jenž zblízka dorazil balon od odkryté branky.

112
    Na druhé straně vystřelil Urbanec, jeho pokus kryl Trmal.

109
    Slovácko ze standardní situace nezahrozilo.

108
    Ihned po vstupu na hřiště se mohl zapsat mezi střelce Vasiljev, který z podobné pozice střílel jako Navrátil, nyní jeho střelu Soukup vyrazil.

108
    Poslední střídání Slovácka. Jana Navrátila vystřídal Tomáš Vasiljev.

108
    Jan Navrátil krásně zakroutil míč z hranice vápna, brankář Soukup na střelu vůbec nereagoval a balon nakonec orazítkoval levou tyč! Dorážku nasměroval zblízka Dvořák jen do stojícího Soukupa, který nevěděl jak míč chytil.

107
    Balon ze standardní situace proletěl napříč vápnem, další centr z kopačky Urbance stáhl ze vzduchu Trmal.

106
    Žižkov bude zahrávat rohový kop, když Batioja centroval, ale balon srazil do zámezí zadák Slovácka.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

105
    Na polovině ztratil míč Hofmann, balon hned mířil na rozběhnutého Diviše, ale přihrávka byla moc dlouhá, balonu se nakonec zmocnil vyběhnutý Trmal.

103
    Hosté mohli i v prodloužení vyrovnat, když se po centru z pravé strany tlačili do zakončení dva hráči Žižkova na zadní tyči, ale ani jeden netrefil ve velmi dobré šanci balon.