Ázerbájdžán – Česko 0:4 (kon.)
Ázerbájdžán
0:4 (0:1)
Česko
Čtvrtek 07.11.2019, 16:00 • Bayil Stadium, Baku, Ázerbajdžán • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

85
    Tak to bylo hodně rychlé! V rozmezí čtyř minut dostává Bertholdová druhou žlutou kartu a do sprch tedy půjde předčasně!

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Stašková, přichází Ringelová.

81
    Bertholdová si za zákrok odnese z utkání žlutou kartu.

80
    Střídající Khýrová se mohla uvést fantasticky, nastřelila ale jen břevno branky soupeře!

77
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Parlakovová, přichází Mirzalijevová.

75
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází K. Dubcová, přichází Khýrová.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Martínková, přichází Chlastáková.

74
    Česko právě vstřelilo branku!
    Obrana domácího týmu začíná nestíhat a zdá se, že je založeno na debakl. Čtvrtou branku přidává KAMILA DUBCOVÁ – 0:4!

70
    LUCIE VOŇKOVÁ se zapisuje podruhé do střelecké listiny a navyšuje tím náskok českého týmu – 0:3!

64
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází A. Aljijevová, přichází Sejfatdinovová.

62
    V době, kdy domácí začínali české reprezentace trochu zavářet přichází druhá branka v jejich síti! Rychlá akce Česka byla dokončena ANDREOU STAŠKOVOU – 0:2!

61
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází D. Mammadovaová, přichází V. Hajijevaová.

47
    Tam, kde první půle skončila, tam i druhá odstartovala – před brankou Ázerbájdžánu! Velkou šanci navýšit vedení českých barev měla Svitková, její obrovskou příležitost ale opět zastavila skvěle chytající Šarifovová!

43
    Domácí hráčky v závěru prvního poločasu opravdu nestíhají, na jejich branku se valí jeden útok za druhým. Češky ale trápí lepší koncovka, Svitková ve stoprocentní šanci znovu selhala!

42
    Útočnice pražské Sparty Lucie Martínková postupovala sama na branku Ázerbájdžánu, její stoprocentní šanci ale lapila skvěle chytající Šarifovová!

39
    Do střelecké listiny se nyní mohla zapsat také Svitková, její pokus ale skončil jen o kousek mimo!

36
    Je to tu! Aktivita favorita dnešního utkání je po zásluze odměněna, Češky se deset minut před pauzou dostávají do vedení! Szewieczková posunula míč do dobré palebné pozice pro LUCII VOŇKOVOU, která odčarovala kouzlo gólmanky Šarifovové – 0:1!

26
    Zatím největší brankovou příležitost českého týmu měla Stašková, která se prodrala až před branku a následně se pokusila skórovat. Brankářka Šarifovová vytáhla skvělý zákrok, kterým udržel stav bezbrankový!