Ázerbájdžán – Česko 0:4 (kon.)
Ázerbájdžán
0:4 (0:1)
Česko
Čtvrtek 07.11.2019, 16:00 • Bayil Stadium, Baku, Ázerbajdžán • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

České reprezentantky si připsaly druhou výhru v kvalifikační skupině, proti Ázerbájdžánu se příliš nenadřely, kaňkou na výkonu je červená karta Bertholdové. (17:58:55)

90+5

90+4
    Zápas se již jen dohrává, o třech bodech pro český tým je naprosto jasno.

90+2
    Jednu z posledních akcí českého týmu ukončuje ofsajd Khýrové.

90
    Hrát se bude ještě pět minut navíc.

89
    Ještě jeden roh pro české fotbalistky.

85
    Tak to bylo hodně rychlé! V rozmezí čtyř minut dostává Bertholdová druhou žlutou kartu a do sprch tedy půjde předčasně!

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Stašková, přichází Ringelová.

81
    Bertholdová si za zákrok odnese z utkání žlutou kartu.

80
    Střídající Khýrová se mohla uvést fantasticky, nastřelila ale jen břevno branky soupeře!

77
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Parlakovová, přichází Mirzalijevová.

75
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází K. Dubcová, přichází Khýrová.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Martínková, přichází Chlastáková.

74
    Česko právě vstřelilo branku!
    Obrana domácího týmu začíná nestíhat a zdá se, že je založeno na debakl. Čtvrtou branku přidává KAMILA DUBCOVÁ – 0:4!

72
    Aktivita našich fotbalistek ani tak neupadá, na řadu přijde další rohový kop.

70
    LUCIE VOŇKOVÁ se zapisuje podruhé do střelecké listiny a navyšuje tím náskok českého týmu – 0:3!

68
    Naše fotbalistky kontrolují hru a každou minutou se přibližují tříbodovému vítězství.

67
    Bakarandzeová je nejaktivnější hráčkou domácího výběru, další její střela ale skončila mimo tři tyče brankářky Votíkové.

64
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází A. Aljijevová, přichází Sejfatdinovová.