Svarog Teplice – FTZS Liberec 7:1 (kon.) | Chrudim – Interobal Plzeň 1:1 (kon.) | Sparta – Hodonín 13:2 (kon.)
Česká Lípa – České Budějovice 7:6 (kon.) | Olympik Mělník – Slavia 4:9 (kon.)
Svarog FC Teplice
7:1 (2:0)
FTZS Liberec
Pátek 08.11.2019, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga • 8. kolo

Konec zápasu. (21:24:35)

40
    Závěrečný Rumlerův faul na půlce hřiště je libereckým pátým v poločase, ale pět sekund před závěrečnou sirénou už nic neřeší. Zápas končí 7:1, děkuji za pozornost.

39
    Šoršák podrazil unikajícího Gansukha za cenu žluté karty od sudího Dragouna.

38
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tekovu nahrávku usměrnil za Plechatého LITVINOV – 7:1.

37
    Utkání se víceméně dohrává, zdá se, že o vítězi je rozhodnuto.

35
    Dvojice Tato-CLAUDINHO je evidentně při chuti, druhý jmenovaný se v rozmezí jedné minuty trefuje podruhé – 6:1.

34
    Pátý zářez na teplickou pažbu zasazuje důraznou a přesnou střelou CLAUDINHO – 5:1.

33
    Tekův pokus vyrazil Plechatý k BARANOVI, který se z dorážky nemýlil – 4:1.

31
    Liberec právě vstřelil branku!
    ALEŠ BENEK míč z přímáku trefil fantasticky – 3:1.

31
    Po faulu se kope zajímavá standardka proti Svarogu!

30
    Baran vyvážel míč, ale vyvezl jej pouze do autu.

27
    Jednoduchá akce v podání Claudinha a JIŘÍHO BARANA přinesla gólové ovoce – 3:0.

26
    Žoček nenaložil se svojí šancí dobře, spíše měl nahrávat Rašínovi, který stál lépe.

25
    Skvělý Plechatý vyráží nebezpečnou střelu.

23
    Baran se snažil dohrát situaci, ale u míče byl rychleji Plechatý a míč stáhl do rukavic.

21
    Libereckou branku hájí oproti první půli Tomáš Plechatý, jenž vystřídal Dominika Vogta.

21

20

20
    Vogt si poradil i s tvrdou střelou z úhlu od Claudinha.

Přemysl Kosejk

Branky: 8. Sebiskveradze (Tato), 16. Sebiskveradze (Baran), 27. Baran (Claudinho), 33. Baran (Teka), 34. Claudinho (Tato), 35. Claudinho (Tato), 38. Litvinov (Teka) – 31. Benek

Karty:   10. Hůla (STP) – 39. Šoršák (ZSL)

Svarog FC Teplice: Hůla – Jeronimo, Soukup, Teka, Claudinho, Baran ("K"), Litvinov, Tato, Künzl, Taverna, Gansukh, Sebiskveradze, Šebek
    FTZS Liberec: Vogt – Rašín, Bína M., Bína P.("K"), Šorsák, Henzl, Žoček, Janáček, Rumler, Benek, Vébr, Kazda, Plechatý

Rozhodčí: Cílek, Dragoun