Zlín – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Opava | 0:0 (kon.) | | | Jablonec – Sparta | 2:2 (kon.) |
Třinec – Líšeň | 1:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Chrudim – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Chelsea – Crystal Palace | 2:0 (kon.) | | | Burnley – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Newcastle – Bournemouth | 2:1 (kon.) |
Southampton – Everton | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Sheffield Utd. | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Arsenal | 2:0 (kon.) |
Alavés – Valladolid | 3:0 (kon.) | | | Valencia – Granada | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Real Madrid | 0:4 (kon.) |
Barcelona – Celta Vigo | 4:1 (kon.) |
Hertha – RB Lipsko | 2:4 (kon.) | | | Mohuč – Union Berlín | 2:3 (kon.) | | | Paderborn – Augsburg | 0:1 (kon.) |
Schalke – Düsseldorf | 3:3 (kon.) | | | Bayern – Dortmund | 4:0 (kon.) |
Brescia – Turín | 0:4 (kon.) | | | Inter – Hellas Verona | 2:1 (kon.) | | | Neapol – Janov | 0:0 (kon.) |
Brest – PSG | 1:2 (kon.) | | | Lille – Méty | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Dijon | 1:0 (kon.) |
Remeš – Angers | 0:0 (kon.) | | | Štrasburk – Nîmes | 4:1 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 4:0 (kon.) | | | Trnava – Pohronie | 3:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Sereď – Nitra | 0:1 (kon.) |
Benešov – Příbram B | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Vltavín – Štěchovice | 1:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Motorlet | 1:1 (6:7 po pen.) |
Domažlice – Táborsko | 1:2 (kon.) |
Zbuzany – Dukla B | 6:3 (kon.) | | | Ústí n/O – Velvary | 2:3 (kon.) | | | Živanice – Přepeře | 1:1 (3:4 po pen.) |
Ostrava B – Znojmo | 4:0 (kon.) | | | D. Benešov – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Kroměříž – Hlučín | 2:0 (kon.) |
Blansko – Uničov | 2:1 (kon.) | | | Vrchovina – Zlínsko | 1:4 (kon.) | | | Vyškov – Uh. Brod | 3:2 (kon.) |
Hr. Králové – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 3:3 (4:2 po pen.) | | | Zlín – Slovácko | 1:1 (3:4 po pen.) |
Meteor – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:2 (0:2 po pen.) |
Meteor – Plzeň | 0:5 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Dubnica – Žilina B | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Púchov | 1:0 (kon.) | | | Poprad – Podbrezová | 1:2 (kon.) |
Skalica – Slovan Bratislava U21 | 3:1 (kon.) |
Wisła Pł. – Cracovia | 0:0 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 5:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Arka | 0:1 (kon.) |
Gençlerbirliği – Kayserispor | 2:1 (kon.) | | | Rizespor – Antalyaspor | 1:0 (kon.) | | | Sivasspor – Konyaspor | 2:0 (kon.) |
Gaziantep – Galatasaray | 0:2 (kon.) |
konec
FC Zlín
1:0
(0:0)
SK Sigma Olomouc
39
|
Žlutou kartu dostává Ondřej Zmrzlý (SK Sigma Olomouc).
|
Branky:
87. J. Kolář
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:8. Fauly: 25:15.
Rozhodčí: Orel – Hájek, Kříž
Diváci: 3081
Karty: 39. Zmrzlý (OLO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:8. Fauly: 25:15.
FC Zlín:
Rakovan – Cedidla, P. Buchta, J. Kolář – Matejov, Folprecht (72. Džafić), Podio, Bartošák – Poznar (C), Wágner (66. Železník), Čanturišvili (86. Janetzký).
Náhradníci: Šiška – Železník, Giorgadze, Džafić, Janetzký, Pejša.
Trenér:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta – Hála (80. Zahradníček), Zima, Beneš (C), Jemelka – Zmrzlý – P. González (72. Texl), Houska, Plšek (58. Chytil), Falta – Yunis.
Náhradníci: Reichl – Kerbr, Vepřek, Texl, Zahradníček, Pilař, Chytil.
Trenér:
Náhradníci: Šiška – Železník, Giorgadze, Džafić, Janetzký, Pejša.
Trenér:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta – Hála (80. Zahradníček), Zima, Beneš (C), Jemelka – Zmrzlý – P. González (72. Texl), Houska, Plšek (58. Chytil), Falta – Yunis.
Náhradníci: Reichl – Kerbr, Vepřek, Texl, Zahradníček, Pilař, Chytil.
Trenér:
Rozhodčí: Orel – Hájek, Kříž
Diváci: 3081
Jan Kobylík