Alavés – Valladolid 3:0 (kon.) | Valencia – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Real Madrid 0:4 (kon.)
Barcelona – Celta Vigo 4:1 (kon.)
Deportivo Alavés
3:0 (2:0)
Real Valladolid
Sobota 09.11.2019, 13:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz). Alavés • Španělská LaLiga • 13. kolo

V druhém poločasu se Deportivo Alavés věnovalo spíše defenzívě, šance Realu Valladolid přežilo a vedení naopak z penalty pojistil Lucas Peréz v 75. minutě – 3:0! Branky a důležité situace můžete vidět v tomto onlajnu díky gifům kolegy Jana Hochmana. Mějte hezký zbytek sobotního dne. (14:53:55)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:16.

Dnešní utkání sledovalo 16 148 diváků!

90+2

90+1
    Nepřesná kombinace hráčů v bílomodrých dresech ve středu hřiště.

90
    Ramírez se snažil vysunout svého spoluhráče, ale jako první u míče byl brankář Pacheco.

89
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

88
    Utkání se již jen pomalu dohrává za jasně rozhodnutého stavu tohoto zápasu. Není kam pospíchat.

87
    Další faul na domácího hráče u postranní čáry.

86
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Burgui.

85
    Garcia se gólově neprosadil po centru z přímého kopu.

84
    Žlutou kartu dostává Pedro Porro (Real Valladolid).

83
    Pedro Porro bude dalším z dlouhé řady hráčů potrestaný žlutou kartou.

82
    Na hrací ploše zůstal ležet Vidal, jelikož mu protihráč přišlápl bolestivě na zemi ruku.

81
    Lucas Peréz tentokráte brankový prostor svou střelou nezasáhl.

80
    Ne, dnes se prostě zkrátka hráčům Valladolidu nic nedaří.

79
    Burke sice přehrál obránce Pedra Porra, ale jeho centr brzy opustil hrací plochu.

78
    Burke se zleva vřítil do pokutového území, po zemi sice šikovně obstřelil brankáře Masipa, ale branku netrefil!