Zbuzany – Dukla B 6:3 (kon.) | Ústí n/O – Velvary 2:3 (kon.) | Živanice – Přepeře 1:1 (3:4 po pen.)

Zbuzany právě vstřelily branku!

A jeden takový z brejků byl využit. Po nahrávce dnes výborně hrajícího Maria Ličky se prosazuje podruhé v zápase VOJTĚCH PŘEUČIL!
    88. CHLUMECKÝ - 5:3

88
    Tým Dukla B právě vstřelil branku!
    Tam přece jenom se hosté dočkali a přestřelka nám pokračuje. Dukla snižuje zásluhou MARTINA CHLUMECKÉHO na 5:3!

75
    A máme sníženo. Tři minuty po svém příchodu se dokázal prosadit JAKUB HODEK!

73

To je fantastický druhý poločas domácích! Centr kapitána Ličky našel VOJTĚCHA PŘEUČILA, který se nemýlil – 5:1!
    65. SURMAJ - 4:1

65

Kanonáda domácích pokračuje! Obrana Dukly si na druhý poločas vzala dovolenou. Hostům opět utekl DAVID SURMAJ a přidává svůj druhý gól v zápase – 4:1!
    64. LIČKA - 2:1

64

A je to 3:1! Krásnou akci zakončuje kapitán MARIO LIČKA a domácí jdou do dvoubrankového vedení!
    60. SURMAJ - 0:1

60

A máme vyrovnáno! Na prostředku hřiště se skvěle uvolnil Mario Lička a krásnou přihrávkou poté vyslal do úniku DAVIDA SURMAJE, který nedal Jandovi šanci – 2:1!
    46. TRÝZNA - 0:1

46
    A je vyrovnáno! Domácí fanoušky ihned na začátku druhé části zápasu potěšil JAKUB TRÝZNA, který srovnává stav utkání na 1:1!
    45. KIM - 0:1

45
    A přece jenom je to gól! Do samostatného úniku se dostal nejprve Ullman, který obešel i Víška, ale na brankové čáře skvěle zakročil jeden z domácích. K dorážce se poté ale dostal SEUNG BIN KIM, který posílá hosty do vedení!

Adam Černý

Branky: 46. Trýzna, 60. Surmaj, 64. Lička, 65. Surmaj, 73. Přeučil, 90. Přeučil – 45. Kim, 75. Hodek, 88. Chlumecký

Karty:   59. Douděra (DKB), 81. Hodek (DKB)

FK Zbuzany 1953: Víšek – Ježdík, Zákostelský, Kordiak (39. Huňáček), Matějka – Přeučil, Trýzna, Bielesz – Čapek (83. Barciaga), Lička (C) (90 Veselý), Surmaj
    Náhradníci: Ordelt – Říha, Veselý, Huňáček, Hanuš, Barciaga

FK Dukla Praha B: Janda – Veniger (66. Palacios), Novák (72. Kosík), Chlumecký, Lauko – Souček, Kozel (79. Březina), Mentberger (C), Douděra – Kim (72. Hodek) S. J., Ullmann (79. Jeřábek)
    Náhradníci: Šťovíček, Palacios Vera, Kosík, Jeřábek, Hodek, Březina

Rozhodčí: Raplík Lukáš – Šimek Zdeněk, Bednář Jaroslav