Zbuzany – Dukla B 6:3 (kon.) | Ústí n/O – Velvary 2:3 (kon.) | Živanice – Přepeře 1:1 (3:4 po pen.)
FK Zbuzany 1953
6:3 (0:1)
FK Dukla Praha B
Sobota 09.11.2019, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 14. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (12:21:37)

Máme za sebou utkání 14. kola ČFL – skupiny B mezi domácími Zbuzany a hosty z Dukly Praha B. Utkání se lépe vyvíjelo pro hosty z Julisky, kterým patřil první poločas a po brance Kima zaslouženě vedli. Jenže to co se stalo v druhém poločase asi čekal málokdo. Obránci Dukly si na druhý poločas vzali dovolenou a domácí hráči si s nimi dělali prakticky co chtěli. 6 vstřelených branek během 45 minut je toho důkazem. Dvakrát se dokázal prosadit, jak David Surmaj tak Vojtěch Přeučil a po brance přidali Jakub Trýzna a Mario Lička. Domácí si tak připisují důležité tři body a po posledním domácím zápase podzimu se posouvají na 5. příčku tabulky!

90+1
    Konec zápasu

90+1
    Nic dalšího se už v zápase nestane. Sudí Raplík ukončuje dnešní dopolední přestřelku a domácí si tak připisují v posledním domácím zápase podzimu důležité tři body!

90
    Po vstřelené brance domácích opouští hřiště kapitán Mario Lička, kterého na poslední sekundy zápasu nahrazuje Matěj Veselý!
    90. PŘEUČIL - 6:3

90
    Zbuzany právě vstřelily branku!

A jeden takový z brejků byl využit. Po nahrávce dnes výborně hrajícího Maria Ličky se prosazuje podruhé v zápase VOJTĚCH PŘEUČIL!

89
    Dukelští už hrají v obraně na riziko, čímž se otevírají okénka pro brejky domácím.

89
    Hosté nic nevzdávají a zkouší se zápasem ještě něco udělat.
    88. CHLUMECKÝ - 5:3

88
    Tým Dukla B právě vstřelil branku!
    Tam přece jenom se hosté dočkali a přestřelka nám pokračuje. Dukla snižuje zásluhou MARTINA CHLUMECKÉHO na 5:3!

87
    Zajímavá šance hostů. Lauko to zkusil ze střední vzdálenosti povedenou střelou, kterou Víšek dokázal pouze vyrazit. K dorážce se dostal Kolumbijec Palacios, ale Víšek předvedl výborný zákrok!

85
    Jeřábek se pěkně uvolnil ve vápně, ale jeho střelu zablokoval opět výborně Zákostelský!

83
    To bylo to poslední co Pavel Čapek stihl v dnešním zápase, jelikož ho nahrazuje Robert Barciaga!

82
    Čapek fauloval ve snaze vybojovat balon, volný přímí kop pro hosty.

81
    Jakub Hodek se zapisuje i mezi hříšníky dnešního zápasu, jelikož od sudího Raplíka dostáva žlutou kartu.

80
    Jeřábek ihned po svém příchodu na hřiště měl po předložení Douděry vyloženou šanci. Svoji střelu si ale dlouho připravoval a domácí tak stihli včas zakročit!

79
    Další dvě střídání hostů. Hřiště opouštějí Ondřej Ullmann a David Kozel naopak přicházejí Jakub Jeřábek a Lukáš Březina!

75
    A máme sníženo. Tři minuty po svém příchodu se dokázal prosadit JAKUB HODEK!

Adam Černý

Branky: 46. Trýzna, 60. Surmaj, 64. Lička, 65. Surmaj, 73. Přeučil, 90. Přeučil – 45. Kim, 75. Hodek, 88. Chlumecký

Karty:   59. Douděra (DKB), 81. Hodek (DKB)

FK Zbuzany 1953: Víšek – Ježdík, Zákostelský, Kordiak (39. Huňáček), Matějka – Přeučil, Trýzna, Bielesz – Čapek (83. Barciaga), Lička (C) (90 Veselý), Surmaj
    Náhradníci: Ordelt – Říha, Veselý, Huňáček, Hanuš, Barciaga

FK Dukla Praha B: Janda – Veniger (66. Palacios), Novák (72. Kosík), Chlumecký, Lauko – Souček, Kozel (79. Březina), Mentberger (C), Douděra – Kim (72. Hodek) S. J., Ullmann (79. Jeřábek)
    Náhradníci: Šťovíček, Palacios Vera, Kosík, Jeřábek, Hodek, Březina

Rozhodčí: Raplík Lukáš – Šimek Zdeněk, Bednář Jaroslav