Švédsko – Rusko | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Finsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Detroit – Boston | 4:2 (kon.) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Edmonton – New Jersey | 4:0 (kon.) |
Tampa – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Florida | 2:1 (kon.) |
Finsko – Česko | 1:2 (po pr.) |
Česko – Finsko | 1:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 3:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:0 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 2:3 (po pr.) |
Opava – Havlíčkův Brod | 7:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Mor. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 2:9 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Nová Paka | 5:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 1:5 (kon.) |
Trutnov – Bílina | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | David Servis – Klatovy | 5:4 (kon.) |
Písek – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Tábor – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Kolín – China Golden Dragon | 10:2 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 0:6 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 4:5 (kon.) |
Rusko – Slovensko | 3:2 (po pr.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 0:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 5:2 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 4:3 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 5:1 (kon.) | | | HC Čápi – Tango Klatovy | 2:5 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis | 2:4 (kon.) |
konec
HC ISMM Kopřivnice
17:6
(2:4, 10:0, 5:2)
SK Karviná
58:11
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Robin Rohan – 2 min., napadení).
(18:20:29)
|
|
58:01
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Samuel Urbański – 2 min., sekání).
|
|
54:45
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Josef Gartner – 2 min., sekání).
|
|
40:19
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mikki Rick Vana – 2 min., napadení).
|
|
39:03
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Josef Gartner – 2 min., hrubost).
|
|
38:04
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Adam Skopal – 2 min., hrubost).
|
|
31:46
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Josef Gartner – 2 min., hákování).
|
|
28:14
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Vojtěch Kiša – 2 min., hákování).
|
|
22:35
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Samuel Urbański – 2 min., sekání).
|
|
22:35
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Vojtěch Douda – 2 min., krosček).
|
|
13:51
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matouš Vrůbel.
|
|
6:58
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Josef Gartner – 2 min., napadení).
|
|
3:10
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Matouš Vrůbel – 2 min., podrážení).
|
|
2:10
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Filip Brecher – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
5. Tončík (Polášek), 5. Kuchař (Douda), 29. Vrůbel (Kuchař, Douda), 30. Polášek (Bílek), 31. Kuchař (Polášek), 32. Tončík (Macháč), 33. Vrůbel (Konvička), 34. Polášek, 39. Knápek (Tončík), 39. Polášek (Kuchař), 39. Tončík, 40. Kyjanka (Konvička, Polášek)
Rozhodčí: Lukáš Kudlička, Daniel Pavel
Diváci: 71
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lukáš Kudlička, Daniel Pavel
Diváci: 71