Montreal – Los Angeles 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Po neúspěšném útoku Dallasu se na steč vydali domácí, kde nakonec MARK SCHEIFELE nic nevymýšlel a prostřelil Chudobina rychlou střelou. Asistence: Josh Morrissey

54:45
    Anton Chudobin (DAL) dostává svůj tým do problémů, protože vyhodil puk do hlediště, a tak za své počínání vyfasuje dvě minuty, které za něj odpyká jeden z hráčů Dallasu.

44:48
    Dallas si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podražen vyloučen Dmitrij Kulikov.
    41:52 Andrew COPP - 2:2

41:52
    Jets vyrovnávají utkání! Domácí zavezli puk do útočného pásma, kde nakonec z pravé strany vystřelil Poolman a Chudobin jeho pokus přesně vyrazil na ANDREWA COPPA, jenž už jen trefil prázdnou klec. Asistence: Tucker Poolman, Adam Lowry.

37:37
    Corey Perry (DAL) je nyní vyloučen na dvě minuty za hákování a Winnipeg si opět v závěru třetiny zahraje přesilovou hru.
    30:27 Radek FAKSA - 1:2

30:27
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars otáčejí vývoj utkání na svou stranu! Opět skvěle zafungovalo napadání Dallasu, když Faksa dostal pod tlak Sbisu, který jen posunul puk po mantinelu, kde ho sebral Gurjanov, jenž nahrál Lindellovi, jehož střelu ještě tečoval RADEK FAKSA a Hellebuyck už byl poté bezmocný. Asistence: Esa Lindell, Denis Gurjanov.
    25:22 Mattias JANMARK - 1:1

25:22
    Tak to byla parádní práce Dickinsona, který zatlačil na obránce Pionka a získal tak za bránou Winnipegu puk, aby s ním následně vyjel a nahrál MATTIASI JANMARKOVI, jenž už jen musel trefit odkrytou bránu. Asistence: Jason Dickinson.

20:46
    Connor nahrál na modrou Morrisseymu, jenž kotouč jen nahodil a trefil tyč hostující klece!
    19:33 Patrik LAINE - 1:0

19:33
    Jets využívají přesilovou hru! Wininipeg to udělal zcela jednoduše, když Pionk nahrál na levou stranu PATRIKU LAINEMU, jenž se svou dělovkou prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Neal Pionk, Blake Wheeler.

17:57
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jamie Benn (DAL).

14:54
    Domácí hokejisté se z čista jasna dostali do velké šance, když první branku zápasu měli na svých hokejkách Copp a Perreault, ale střely obou útočníků dokázal zlikvidovat Chudobin.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 20. Laine (Pionk, Wheeler), 42. Copp (Poolman, Lowry), 61. Scheifele (Morrissey) – 26. Janmark (Dickinson), 31. Faksa (Lindell, Gurjanov)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Poolman, D. Kulikov, Pionk, Beaulieu, Sbisa – Connor, Scheifele, Laine – Ehlers, Wheeler, Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Sekera, Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Hanley, Fedun – Gurjanov, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Dickinson, Pavelski – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Perry.