Junosť Minsk – Mnichov 2:3 (kon.) | Tappara – Zug 3:3 (kon.) | Färjestad – Frölunda 6:3 (kon.)
Skellefteå – Djurgården 3:3 (kon.) | Plzeň – Lausanne 1:2 (kon.) | Augsburg – Biel 2:2 (kon.)
Bern – Luleå 0:3 (kon.)
Tappara Tampere
3:3 (0:2, 3:0, 0:1)
EV Zug
Úterý 12.11.2019, 18:00Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:26:15)

Dnešní utkání skončilo remízou, ale do prodloužení se nejde, protože oba celky čeká ještě odveta ve Švýcarsku. Domácí celek sice v první třetině střelecky nestačil na soupeře, ale ve druhé třetině vstřelil 3 branky a dostal se dokonce do vedení. V poslední třetině se prosadil hostující Hofmann, který tak vyrovnal na 3:3.

59:01
    Začíná poslední minuta poslední třetiny.

58:32
    Hostující Hofmann dostal zleva pas před branku, ale nedokázal ho z dobré pozice trefit.

57:47
    Hodně soubojů u mantinelů, ani jeden tým nechce prohrát.

55:59
    Hraje se za brankou Genoniho. Na puku jsou jeho spoluhráči.

55:18
    Posunutá branka domácích, takže se přerušuje.

54:55
    Od modré znovu nahazoval Diaz. Brankář ale trochu zazmatkoval a málem inkasoval.

54:21
    Zakázané uvolnění hostů.

53:55
    Následuje komerční přestávka.

52:58
    Ke střele se dostal domácí Morley, jenže pálil pouze vedle branky.

51:25
    Hodně nepřesností na obou stranách. U puku je domácí celek.

50:13
    Jan Kovář dostal pas do mezikruží, jenže jeho pokus skončil jen na zadním mantinelu.

49:55

49:13
    Vyhození domácích.

48:53
    Hostující Diaz střílel od modré čáry. Jeho pokus ale nikdo netečoval, takže jednoduchá práce pro brankáře.

48:04
    Ke střele se dostal Martschini z levého kruhu, ale trefil jen brankáře.

47:55
    Vyloučení v týmu Tappara (Kuusela – 2 min., hákování).

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 28. Kemiläinen (Kuusela, Bertrand), 34. Karjalainen (Kuusela, Kemiläinen), 40. Vauhkonen (Virta, Suhonen) – 2. Simion (Zryd, Zgraggen), 7. Alatalo (Klingberg, Lindberg), 43. Hofmann

Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Kemiläinen, Blood, Ytterell, Mäntylä, Utunen, Puistola – Bertrand, Morley, Kuusela – Ojamäki, Virta, Levtchi – Karjalainen, Malinen, Miolanen – Vauhkonen, Rauhala, Lehtonen
    EV Zug: Genoni (Hollenstein) – Stadler, Diaz, Alatalo, Schumpf, Zryd, Zgraggen, Thiry – Martschini, Kovář, Hofmann – Klingberg, Lindberg, McIntyre – Simion, Leuenberger, Stoffel – Langenegger, Albrecht, Zehnder
    Úterý 19.11.2019
    Zug - Tappara 3:1

Branky a nahrávky: 11. Simion (Schlumpf, Leuenberger), 28. Hofmann (Kovář, McIntyre), 35. Hofmann (Diaz) – 50. Bertrand (Malinen)