Třinec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 4:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 1:2 (po pr.) | Liberec – Litvínov 6:1 (kon.) | Kladno – Zlín 1:0 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 2:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 15.11.2019, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • turnaj O Pohár DHL • 18. kolo

Toto je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný víkend. (20:05:41)

Třetí třetinu si už hráči Plzně zkušeně pohlídali a nepustili Oceláře k nějakému zdramatizování utkání. Oceláři zahrozili především ve druhé polovině třetí třetiny, avšak ztroskotali na skvělém brankáři hostů. V poslední minutě pak pečetil výhru Západočechů gólem do prázdné branky Tomáš Čermák.

59:38
    Škodovka je v držení kotouče, zápas už se pouze dohrává.

59:09
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A máme hotovo! Ve středním pásmu zachytil špatnou rozehrávku Ocelářů TOMÁŠ ČERMÁK a bekhendem poslal kotouč do prázdné branky. Bez asistence.

58:15
    Švančara je na střídačce! Domácí hrají v šesti!

58:12
    Hru přerušuje postavení mimo hru Třince.

57:29

56:41
    Tentokrát pálil po kombinaci se Čmielem z kruhu Ramik, jeho ránu z první Micka vyrazil svým betonem do rohu kluziště.

55:54
    Jenáček nyní skvěle našel svou diagonálou na opačné straně pásma Matiaška, ten střílel z první, avšak střela mu moc nesedla a Micka si s ní poradil.

55:16
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ženíšek – 2 min., nesportovní chování).

54:57
    Z levého kruhu střílel Matěj, jeho pokus byl přizvednut jedním z beků Plzně a doplachtil až do ochranné sítě.

54:06
    Oceláři jsou na puku, akci zahajují z hloubi svého obranného pásma.

53:20
    Hra je přerušena, kotouč vyletěl mimo hrací plochu.

52:52
    Princl využil své dobré rychlosti a nahozením na Švančaru vybojoval pro svůj celek pásmo.

51:48
    Škodovka však zachytila přihrávku na modré a hrnula se do protiútoku, její akci zastavil ofsajd.

51:23
    Třinec nyní mačká svého soupeře v pásmu, zatím však bez ohrožení Mickovy klece.

50:22
    Od modré pálil po delším tlaku Ocelářů Jenáček. Jeho pokus však nepřidělal Mickovi žádnou práci, protože byl nepřesný.

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 4. Stránský (Lipiansky) – 28. Říha (Šuhaj), 30. Adamec (Slanina), 60. Čermák

HC Oceláři Třinec: Švančara (Ochman) – Radzeinciak, Jenáček, Grygar, Cienciala, Šulák (C), Hrůzek – Havránek, Geidl (A), Mastič, Lipiansky, Matiaško, Kašpárek, Krč, Stránský, Čmiel, Matiaško, Matěj, Ramik, Dobša.
    HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Vajner, Pánek, Kremláček, Kovařík, Šilhán, Malák – Dáňa, Marcel, Kvasnička, Kopic, Adamec, Šuhaj, Říha (A), Slanina, Čermák, Kolář (C), Ženíšek, Princl.

Rozhodčí: Kubičík – Tošenovjan, Konvička