Slavia – Chomutov 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Motor ČB 5:8 (kon.)
Benátky n/J – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Prostějov – Sokolov 4:2 (kon.)
Jihlava – Přerov 0:1 (po pr.) | Třebíč – Havířov 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 16.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 22. kolo

Dnešní zápas sledovalo 1785 a gólu se dočkali až v prodloužení. Čtyři vteřiny dělilo zápas od samostatných nájezdů, ale celé na sebe to vzal Šimon Kratochvil a střelou pod víko rozhodl dnešní zápas.

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:59:54)

64:56 Šimon KRATOCHVIL - 0:1

64:56
    Přerov právě vstřelil branku!
    ŠIMON KRATOCHVIL se dostal do útočného pásma, najel si na pravý kruh a střelou příklepem poslal kotouč do levé šibenice. Rozhoduje tím tak dnešní zápas a bonusový bod z prodloužení míří do Přerova. Konečné skóre zápasu 0:1. Bez asistence.

63:40
    Andělova střela z pravého kruhu míří nad. Dukla se dnes velice trápí v koncovce.

62:47
    Miroslav Juda nyní mohl rozhodnout, když jel sám na gólmana. Klimeš ale sevřel své betony včas!

61:36
    Čachotský zavezl kotouč do pásma a vypálil z mezikruží. Jeho střela šla ale vysoko nad branku Klimeše!

60:30
    Popelka se dostal ke střele, kterou mu stihl zblokovat Pekr.

60:02
    Kotouče se ujímají hráči Dukly po zahajovacím buly.

60:01

Ani po 60 minutách 1785 fanoušků nedočkalo branky. Na obou stranách dominují gólmani a ani ne jedné straně na ně nelze najít recept. Za necelé dvě minuty začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:00
    Klimeš má kotouč v lapačce po střele Mareše z modré čáry!

58:27
    Jan Brož nyní obrovsky podržel svůj tým. Na střelu od modré si počkal a zlikvidoval i následující dorážku!