New Jersey – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Washington – Montreal 2:5 (kon.) | Columbus – St. Louis 3:2 (po pr.)
Toronto – Boston 2:4 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:4 (po pr.)
Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 16.11.2019, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

58:53
    Matthew Murray naskočil na střídačku a Pens zkouší v závěru vyrovnat při hře bez brankáře!

56:46
    Alex Galchenyuk dnes asistoval u jediného gólu Penguins a připsal si jubilejní 300. bod v NHL.

54:41
    Dnešní utkání sleduje 16514 diváků.

51:22
    Justin Schultz vypálil na vrcholu pravého kruhu a po zákroku Mackenzieho Blackwooda mohl skórovat z dorážky bekhendem Jevgenij Malkin, domácí brankář ale vychytal hvězdu Penguins levým betonem! New Jersey drží těsný náskok.
    48:00 Jack JOHNSON - 2:1

48:00
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    JACK JOHNSON vystřelil na bodu levého kruhu a nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Penguins se vrátili zpět – 2:1. Asistence: Alex Galchenyuk a Sam Lafferty.
    42:39 Jake Guentzel v obrovské šanci orazítkoval horní tyč!

42:39
    Jake Guentzel si z pravého křídla sjel před bránu a z blízkosti mířil pod horní tyč, jenže právě ta nyní zachránila překonaného Mackenzieho Blackwooda!
    39:55 Blake COLEMAN - 2:0

39:55
    Devils právě vstřelili branku!
    BLAKE COLEMAN vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Matthew Murray nedokázal puk udržet, za což ho útočník Devils potrestal z dorážky! New Jersey vede 2:0! Bez asistence.

37:29
    Wayne Simmonds byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Penguins mají k dispozici třetí přesilovou hru.
    28:24 Připomenutí úvodního gólu, který vstřelil Travis Zajac

28:24
    Taylor Hall byl vyloučen na dvě minuty za hákování a 44 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté se Jack Johnson vrátí na led a začne přesilová hra Penguins.

27:07
    Jack Johnson vyfasoval dvě minuty za podrážení a New Jersey si zahraje druhou přesilovou hru v utkání.

25:38
    Dominik Simon nyní mohl skórovat z prostoru mezikruží, Mackenzie Blackwood šel ale rychle do kolen, aby jeho pokus vyrazil! Parádní zákrok.

23:28
    Penguins vypálili na vrcholu pravého kruhu a Mackenzie Blackwood neměl páru, jak jejich bombu vyrazil! Ohlížel se za sebe, kotouč ale neviděl a mohl si poté zhluboka oddechnout.

19:57
    Justin Schultz v závěru první třetiny vypálil od modré čáry a Mackenzie Blackwood jeho střelu skvěle vyrazil pravým betonem! Skvělý zákrok.

13:31
    Zach Aston-Reese byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za zásah do oblasti hlavy a krku. Přesilovka.
    07:37 Obrovská šance dorážejícího útočníka Nica Hischiera!

07:37
    Taylor Hall vypálil z levého kruhu pro vhazování a po zákroku Matthewa Murrayho mohl skórovat z dorážky Nico Hischier, puk do sítě ale nezamířil!
    06:59 Travis ZAJAC - 1:0

06:59
    TRAVIS ZAJAC si najel u levé tyče na krátkou zpětnou přihrávku od Jespera Bratta a jeho tečovaná střela se snesla přes pravé rameno Matthewa Murrayho do sítě! Devils vedou nad hokejisty Penguins 1:0. Asistence: Jesper Bratt.

03:25
    Zach Aston-Reese dostal dvě minuty za sekání a souběžně s ním byl vyloučen za krosček Miles Wood.
    01:29 Mackenzie Blackwood zabránil v úvodu jistému gólu!

01:29
    Mackenzie Blackwood předvedl senzační rozštěp a pravým betonem vyrazil střelu z blízkosti! Nick Bjugstad měl na hokejce úvodní gól střetnutí!

00:34
    Travis Zajac byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Pittsburgh si zahraje v úvodu zápasu přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Zajac (Bratt), 40. Coleman – 48. J. Johnson (Galchenyuk, Lafferty)

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – A. Greene (C), Severson, Butcher, P. K. Subban, Müller, Tennyson – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, J. Hughes, Palmieri – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – J. Boqvist, Zacha, Simmonds. Hlavní trenér: John Hynes.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, J. Schultz, J. Johnson (A), Riikola – Guentzel, Malkin (A), Rust – Kahun, McCann, Simon – Galchenyuk, Bjugstad, Lafferty – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Francis Charron, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Daisy, Bryan Pancich

Diváci: 16514