Hranice – Kopřivnice 25:28 (kon.) | Lovosice – Frýdek-M. 36:25 (kon.) | Jičín – SHC Maloměřice 33:21 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:28 (12:14)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 16.11.2019, 10:00Chance Extraliga mužů • 10. kolo
    60
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (25:28)
    60
    Donoso proměňuje střelou do pravého horního růžku sedmimetrový hod, je rozhodnuto. (25:27)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
    (25:26)
    58
    Kopřivnice jde necelé tři minuty před koncem do dvougólového vedení. Že by rozhodující okamžik zápasu? (24:26)
    56
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (24:25)
    55
    Patrik Fulnek běžel úplně sám na branku. Gólmana se mohl zeptat, kam to chce, a pak jej pokořil podstřelem. (24:24)
    54
    Kozlovský pláchl po levé strany a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vrací Hranicím vedení. (24:23)

53
    Luděk Piwko dostal přihrávku před téměř prázdnou branku, hostující gólman se ale stihl senzačně přemístit a zabránit takřka jistému gólu! (23:23)
    51
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (23:23)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (23:22)
    51
    Po dvou brankách Kopřivnice je opět srovnáno. Zřejmě nás čeká drama až do posledních minut. (22:22)
    50
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (22:21)
    49
    Opatrnější pasáž utkání ukončuje domácí celek dvěma slepenými góly. Hranice po nich vedou poprvé v zápase o dvě branky. (22:20)
    49
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (21:20)
    47
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (20:20)
    44
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (19:20)
    42
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (19:19)
    42
    Zkraje 42. minuty jde Cement dokonce do vedení! Tahle pasáž hry patří Hranicím. (19:18)
    41
    Hranicím se dvěma góly v řadě opět daří srovnat krok. (18:18)
    40
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (17:18)

39
    Omlouváme se za technické problémy, vinou kterých probíhá přenos stručnější formou. Děkujeme za pochopení. (16:18)
    39
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (16:18)
    38
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (16:17)
    37
    A opět Benítez! Po jeho druhém slepeném zásahu vedou hosté zase o dvě branky. (15:17)
    37
    Edwin Brito Benítez vrací z pravé strany palubovky Kopřivnici vedení. (15:16)
    36
    (15:15)
    34
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (14:15)
    33
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice. (13:15)
    32
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice. (12:15)

31
    První střelu druhé půle obstaral Donoso, balon ale poslal jen do břevna. (12:14)
    30
    V době, kdy se rozběhla poslední minuta prvního poločasu, vrací Kopřivnici dvoubrankový náskok Donoso. Fakt, že hrají hosté v početní nevýhodě, neví vůbec znát. (12:14)
    29
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla). (12:13)
    28
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
    (11:13)

28
    Do zakončení si seběhl Hanus, skvěle ho ale vychytal Kučerka! (11:12)

28
    Nedovoleným zákrokem se provinil Jan Holbein. Hranice si zahrají svou první přesilovou hru. (11:12)
    28
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Radim Brož). (11:12)
    27
    V závěru 27. minuty se přesnou ranou k tyči prezentoval Víctor Donoso. (10:12)
    27
    Na druhém straně se opět prosadil aktivní Mucha. Rozdíl ve skóre jeden gól. (10:11)
    26
    Střelec opět střílel. A vystřelil gól! (9:11)
    25
    Teď už se Jan Mucha dostal k odraženému balonu a naběhl si nikým nehlídaný před hostující klec, kde se nemýlil. (9:10)
    24
    Na protější straně palubovky reaguje Petr Magrla. (8:10)
    23
    Víctor Donoso je při chuti! Tentokrát poslal dělovku z větší dálky o pravou tyč až do branky. (7:10)
    23
    Jan Mucha se uvolnil na levé straně a přesnou ranou do levé horní šibenice snižuje. (7:9)
    22
    A opět Donoso! Tentokrát si naskočil na levé straně a zamířil tvrdě přesně k bližší tyči. (6:9)
    21
    Víctor Donoso ale dává svou druhou brankou v zápase trochu klidu. (6:8)
    20
    Hranice snižují na rozdíl jediné trefy. Autorem té poslední je Cáb. (6:7)
    19
    Na druhé straně reaguje přesnou trefou Jan Mucha. (5:7)
    19
    Kopřivnickou přesilovku v závěru přetavuje v branku Jan Hanus. (4:7)
    18
    Jan Mucha snižuje v početní nevýhodě. (4:6)

17
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský). (3:6)
    17
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (3:6)

17
    Tomáš Cáb šel po dlouhé přihrávce úplně sám na branku, Žingor ale jeho nájezd zlikvidoval! (3:5)
    13
    Patrik Fulnek napřáhl z levého křídla do horní části branky, Kopřivnice poprvé odskakuje na rozdíl dvou bodů. (3:5)
    9
    Edwin Brito Benítez vrací Kopřivnici těsné vedení. (3:4)
    8
    Z levé strany palubovky zamířil přesně na vzdálenější tyč Šmíd. (3:3)
    7
    Střelec přidává svůj druhý zásah v utkání. (2:3)
    7
    Martin Střelec dostál svého jména a srovnává skóre. Zatím sledujeme velmi vyrovnanou podívanou. (2:2)
    6
    Z levého křídla brankáře se štěstím prostřeluje Tomáš Cáb. (2:1)
    4
    Na domácí straně bleskově srovnává krok Piwko. (0:1)
    3
    Hosté jdou ve třetí minutě do vedení. Skóre otevřel Víctor Donoso . (0:1)

2
    Do dobré možnosti se prodral Edwin Brito Benítez, v pádu ale zamířil nad břevno! (0:0)

Filip Lefenda

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Herda, Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Kozlovský.
    KH ISMM Kopřivnice: Ripper, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Holbein, Veřmiřovský, Donoso, Hanus.